• DODAJ USŁUGĘ
  • DODAJ PRODUKT
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • REJESTRACJA
  • ZALOGUJ SIĘ
favore.pl
  • Usługi
  • Produkty
  • Zlecenia
  • Praca
  • Baza wiedzy
  • Forum
  • Finanse

Favore.pl

Sprawdzeni wykonawcy i najlepsi dostawcy
  • USŁUGI
    • PRZEGLĄDAJ USŁUGI
    • DODAJ USŁUGĘ
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług 291 633
  • PRODUKTY
    • PRZEGLĄDAJ PRODUKTY
    • DODAJ PRODUKT
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie produktów 8 427
  • ZLECENIA
    • PRZEGLĄDAJ ZLECENIA
    • DODAJ ZLECENIE
    • PRZEGLĄDASZ PRZETARGI
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie zleceń 1 487
  • PRACA
    • PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
    • DODAJ OGŁOSZENIE
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług
  • BAZA WIEDZY
    • ARTYKUŁY
    • DODAJ ARTYKUŁ
    • OBSERWOWANE ARTYKUŁY
    • MOJE ARTYKUŁY
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie artykułów 4 641
  • FORUM
    • PRZEGLĄDAJ FORUM
    • DODAJ TEMAT
    • MOJE WYPOWIEDZI
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie tematów 5 121
  • FINANSE
    • KREDYTY HIPOTECZNE
    • KREDYTY
    • KONTA BANKOWE
    • KARTY PŁATNICZE
    • OSZCZĘDNOŚCI/INWESTYCJE
    • BEZPIECZNE FINANSE
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie instytucji 74
  • Szukaj usług
  • Szukaj produktów
  • Szukaj zleceń
  1. Favore.pl
  2. Przetargi
  3. Zdrowie i uroda
  4. Podlaskie
  5. Najnowsze - strona 86
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
WOJEWÓDZTWA
  • Pokaż wszystkie województwa
  • Dolnośląskie
  • Kujawsko-pomorskie
  • Lubelskie
  • Lubuskie
  • Łódzkie
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
  • Opolskie
  • Podkarpackie
  • Podlaskie
  • Pomorskie
  • Śląskie
  • Świętokrzyskie
  • Warmińsko-mazurskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
MIASTA
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Łódź
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Olsztyn
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Białystok
  • Kielce
  • Opole
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców
Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
Zarejestruj się, aby otrzymywać zlecenia na maila
  • Zamówienia
Poprzednia   78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 z 87   Następna
    • Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów do strylizacji, materiałów szewnych, środków dezynfekcyjnych, materiałów i sprzętu ortopedyczneg, mater. ochronnych, siatek i taśm, mat i sprzętu jedn. użytku Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 20.07.2018 Ważne do: 2018-07-31
    • Dostawa asortymentu do operacji okulistycznych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 20.07.2018 Ważne do: 2018-07-27
    • „Wyłapywanie, przyjęcie, zapewnienie opieki i utrzymania bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Miasto Augustów” Zamawiający: Administracja samorządowa
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Augustów
      Podlaskie
      Publikacja: 20.07.2018 Ważne do: 2018-07-30
    • Dostawa płynów ACD-A i PAS, filtrów do KKP, pojemników pustych oraz zestawów do leukaferez i plazamaferez leczniczych ZP/PN-12/18 Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 19.07.2018 Ważne do: 2018-08-01
    • Zakup i dostawa materiałów opatrunkowych dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 19.07.2018 Ważne do: 2018-07-27
    • Zakup i dostarczenie odczynników wraz z najmem analizatorów parametrów krytycznych oraz klimatyzatora dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 18.07.2018 Ważne do: 2018-07-26
    • Dostawa wideokolonoskopu pediatrycznego Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 16.07.2018 Ważne do: 2018-07-25
    • Przetarg nieograniczony na dostawę odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do badań hematologicznych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 16.07.2018 Ważne do: 2018-07-27
    • Dostawa leku Myocet 0,05 g Zamawiający: podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 06.07.2017
    • Dostawa leku Myocet 0,05 g Zamawiający: podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 30.06.2017
    • DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH-LEKÓW DLA SZPITALA W ŁAPACH Zamawiający: inny: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH
      Rodzaj zamówienia:
    • Łapy
      Podlaskie
      Publikacja: 05.05.2017
    • DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU Zamawiający: inny: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej
      Rodzaj zamówienia:
    • Choroszcz
      Podlaskie
      Publikacja: 12.04.2017
    • Przetag nieograniczony na dostawę odczynników i roztworów obsługowych na 24 miesiące oraz zakup oprogramowania do oceny skriningowych badań prenatalnych do Zakładu Diagnostyki Biochemicznej USK Białystok ul. Skłodowskiej 24 a. Zamawiający: podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 29.03.2017
    • Przetarg nieograniczony na dostawę koncentratów do hemodializ do Ośrodka Dializ USK w Białymstoku ul.Żurawia 14 i II Kliniki Nefrologii USK ul.Skłodowskiej 24a Zamawiający: podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 27.03.2017
    • Dostawa odczynników i akcesoriów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą analizatorów dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Zamawiający: inny:
      Rodzaj zamówienia:
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 24.03.2017 Ważne do: 03.04.2017
    • Przetarg nieograniczony na dostawę odczynników wraz z dzierżawą analizatora do diagnostyki boreliozy metodą Western Blot oraz dostawę materiałów zużywalnych do ZDL USK Białystok ul. Żurawia 14. Zamawiający: podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 21.03.2017 Ważne do: 29.03.2017
    • Przetarg nieograniczony na dostawę elementów wyposażenia i akcesoriów oraz drobnej aparatury medycznej Zamawiający: inny:
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 10.02.2017 Ważne do: 24.02.2017
    • DOSTAWA ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU DO POBIERANIA KRWI DLA SPZOZ W BIELSKU PODLASKIM Zamawiający: inny: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTMEJ
      Rodzaj zamówienia:
    • Bielsk Podlaski
      Podlaskie
      Publikacja: 08.02.2017
    • Dostawa materiałów i narzędzi medycznych dla SPZOZ w Bielsku Podlaskim Zamawiający: inny: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
      Rodzaj zamówienia:
    • Bielsk Podlaski
      Podlaskie
      Publikacja: 08.02.2017
    • Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów (2 pakiety 1-an.hematologiczny oraz 2- an. do oznaczania prokalcytoniny, ospy wietrznej i mononukleozy) do ZDL USK Białystok ul. Żurawia 14. Zamawiający: podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia:
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 25.01.2017
Poprzednia   78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 z 87   Następna
Województwo: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
NAJNOWSZE ZLECENIA
Zlecę usługę suchego hydromasażu dla dwóch osób, Białystok29-08-2026 Szukam ekip na elewacje - Białystok05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 288m2 - Chlewo05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - okolice Wieliczki05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 270m2 - okolice Wadowic05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - Tarnów05-09-2026 Do położenia wełna, siatka, klej, kołki - Łódź05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - okolice Bydgoszczy05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 400m2 - Kraków05-09-2026 Zlecę położenie płytek w kuchni - Wrocław05-09-2026 Zlecę położenie blachy na rąbek - 75m2 - Czernica05-09-2026
NAJNOWSZE USŁUGI
Pielęgnacja stóp Białystok (podlaskie)Pielęgnacja stóp, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja dłoni Białystok (podlaskie)Pielęgnacja dłoni, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja oczu Białystok (podlaskie)Pielęgnacja oczu, Białystok (podlaskie) Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal Białystok (podlaskie)Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal, Białystok (podlaskie) Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki Czeremcha (podlaskie)Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki, Czeremcha (podlaskie) Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska Białystok (podlaskie)Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska, Białystok (podlaskie) Centrum medyczne Grajewo (podlaskie)Centrum medyczne, Grajewo (podlaskie) Produkcja kosmetyków Białystok (podlaskie)Produkcja kosmetyków, Białystok (podlaskie) PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża Okulista Optometrysta Łomża (podlaskie)PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża  Okulista  Optometrysta, Łomża (podlaskie) NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran Białystok (podlaskie)NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran, Białystok (podlaskie)
    • FAVORE.PL
    • O nas
    • Aktualności
    • Polityka Prywatności
    • Regulamin
    • RODO - obowiązek informacyjny
    • WSPÓŁPRACA
    • Reklama
    • Program Partnerski
    • Praca
    • Kontakt
    • STRONY FAVORE.PL
    • Usługi
    • Zlecenia
    • Centrum Finansowe
    • Przetargi
    • Favore.pl Mobile
    • TEMATY POMOCY
    • Kolejność wyświetlania ogłoszeń
    • Jak zdobywać kolejne rangi?
    • Jak wystawić opinię?
    • Rangi wykonawców
    • Cennik
  • O NAS
  • REKLAMA
  • PRACA
  • KONTAKT
  • PROGRAM PARTNERSKI
  • POMOC
  • ARCHIWUM
  • TAGI
  • KORZYSTANIE Z PORTALU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU