• DODAJ USŁUGĘ
  • DODAJ PRODUKT
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • REJESTRACJA
  • ZALOGUJ SIĘ
favore.pl
  • Usługi
  • Produkty
  • Zlecenia
  • Praca
  • Baza wiedzy
  • Forum
  • Finanse

Favore.pl

Sprawdzeni wykonawcy i najlepsi dostawcy
  • USŁUGI
    • PRZEGLĄDAJ USŁUGI
    • DODAJ USŁUGĘ
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług 291 881
  • PRODUKTY
    • PRZEGLĄDAJ PRODUKTY
    • DODAJ PRODUKT
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie produktów 8 427
  • ZLECENIA
    • PRZEGLĄDAJ ZLECENIA
    • DODAJ ZLECENIE
    • PRZEGLĄDASZ PRZETARGI
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie zleceń 1 399
  • PRACA
    • PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
    • DODAJ OGŁOSZENIE
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług
  • BAZA WIEDZY
    • ARTYKUŁY
    • DODAJ ARTYKUŁ
    • OBSERWOWANE ARTYKUŁY
    • MOJE ARTYKUŁY
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie artykułów 4 641
  • FORUM
    • PRZEGLĄDAJ FORUM
    • DODAJ TEMAT
    • MOJE WYPOWIEDZI
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie tematów 5 121
  • FINANSE
    • KREDYTY HIPOTECZNE
    • KREDYTY
    • KONTA BANKOWE
    • KARTY PŁATNICZE
    • OSZCZĘDNOŚCI/INWESTYCJE
    • BEZPIECZNE FINANSE
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie instytucji 74
  • Szukaj usług
  • Szukaj produktów
  • Szukaj zleceń
  1. Favore.pl
  2. Przetargi
  3. Zdrowie i uroda
  4. Podlaskie
  5. Najnowsze - strona 78
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
WOJEWÓDZTWA
  • Pokaż wszystkie województwa
  • Dolnośląskie
  • Kujawsko-pomorskie
  • Lubelskie
  • Lubuskie
  • Łódzkie
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
  • Opolskie
  • Podkarpackie
  • Podlaskie
  • Pomorskie
  • Śląskie
  • Świętokrzyskie
  • Warmińsko-mazurskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
MIASTA
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Łódź
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Olsztyn
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Białystok
  • Kielce
  • Opole
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców
Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
Zarejestruj się, aby otrzymywać zlecenia na maila
  • Zamówienia
Poprzednia   73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 z 87   Następna
    • Zakup i dostawa leków i wyrobów medycznych do Apteki Ogólnodostępnej w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 29.01.2019 Ważne do: 2019-02-06
    • Dostawa lampy RTG do aparatu Toshiba Aquilion RXL TSX-101A/RC oraz sprzętu jednorazowego do strzykawki firmy MEDRAD STELLANT CT D Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 24.01.2019 Ważne do: 2019-02-04
    • Dostawa implantu do Kliniki Otolaryngologii USK w Białymstoku Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 24.01.2019 Ważne do: 2019-02-01
    • Zakup i dostawa środków dezynfekcyjnych Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Hajnówka
      Podlaskie
      Publikacja: 21.01.2019 Ważne do: 2019-01-29
    • Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Zambrów
      Podlaskie
      Publikacja: 17.01.2019 Ważne do: 2019-01-25
    • Przetrg nieograniczony na dostawę produktów leczniczych na potrzeby Pracowni Hemodynamicznej oraz na produkty lecznicze (wykorzystane ilości). Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 15.01.2019 Ważne do: 2019-01-24
    • Dostawę asortymentu jednorazowego użytku do I Kliniki Nefrologii i Transplantologii z Ośrodkiem Dializ i II Kliniki Nefrologii z Oddziałem Leczenia Nadciśnienia Tętniczego i Pododdziałem Dializoterapii Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 15.01.2019 Ważne do: 2019-01-23
    • Dostawa na potrzeby SPZOZ w Augustowie materiałów szewnych Zamawiający: Jednostki organizacyjne administracji samorządowej
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Augustów
      Podlaskie
      Publikacja: 15.01.2019 Ważne do: 2019-01-25
    • Dostawa materiałów ortopedycznych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 11.01.2019 Ważne do: 2019-01-21
    • Dostaw urządzeń medycznych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 11.01.2019 Ważne do: 2019-01-21
    • Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów szewnych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 10.01.2019 Ważne do: 2019-01-25
    • Zakup i dostawa leków i wyrobów medycznych do Apteki Ogólnodostępnej w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 09.01.2019 Ważne do: 2019-01-17
    • Dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego realizowane w ramach projektu WND-RPPD.08.04.01-20-0009/17 pn: Przebudowa Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej, Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej wraz z zakupem aparatury medycznej do oddziałów i poradni leczących choroby układu krążenia w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działanie 8.4. Infrastruktura społeczna Poddziałanie 8.4.1 Infrastruktura ochrony zdrowia Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 04.01.2019 Ważne do: 2019-01-14
    • ŚWIADCZENIE USŁUGI DORADCY ZAWODOWEGO W RAMACH PROJEKTU „ROZWÓJ KOMPETENCJI KADR SUBREGIONU SUWALSKIEGO” Zamawiający: Administracja samorządowa
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 04.01.2019 Ważne do: 2019-01-14
    • Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Stacji Dializ- uzupełnienie dla pakietów 1A, 1B, 2, 4 Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Hajnówka
      Podlaskie
      Publikacja: 27.12.2018 Ważne do: 2019-01-10
    • Dostawa materiałów i sprzętów jednorazowego użytku na potrzeby SP ZOZ w Łapach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łapy
      Podlaskie
      Publikacja: 21.12.2018 Ważne do: 2019-01-08
    • Zakup i dostawa sprzętu medycznego - uzupełnienie dla pakietów nr 9, nr 36, nr 38 Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Hajnówka
      Podlaskie
      Publikacja: 19.12.2018 Ważne do: 2018-12-28
    • Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 18.12.2018 Ważne do: 2019-01-03
    • Świadczenie usługi doradcy zawodowo- edukacyjnego w ramach projektu zintegrowanego " Zintegrowany program rozwoju kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki" Zamawiający: Administracja samorządowa
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 18.12.2018 Ważne do: 2019-01-02
    • Dostawa materiałów opatrunkowych i diagnostycznych na potrzeby SP ZOZ w Łapach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łapy
      Podlaskie
      Publikacja: 17.12.2018 Ważne do: 2018-12-28
Poprzednia   73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 z 87   Następna
Województwo: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
NAJNOWSZE ZLECENIA
Zlecę usługę suchego hydromasażu dla dwóch osób, Białystok29-08-2026 Poszukuję ekipy hydraulików - Jarosław01-09-2026 Zlecę prace elektryczne - Jarosław01-09-2026 Zlecę prace drogowe - Katowice01-09-2026 Zlecę renowację schodów betonowych - Wrocław01-09-2026 Poszukujemy kierownika robót drogowych - Katowice01-09-2026 Zlecę naprawę dachu z papy - Wrocław01-09-2026 Zlecę montaż membrany hydroizolacyjnej na dachu - Wrocław01-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - Opole01-09-2026 Poszukuje brygad do prac wykończeniowych- Sztutowo01-09-2026 Zlecę prace ciesielskie i murarskie - Rzeszów01-09-2026
NAJNOWSZE USŁUGI
Pielęgnacja stóp Białystok (podlaskie)Pielęgnacja stóp, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja dłoni Białystok (podlaskie)Pielęgnacja dłoni, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja oczu Białystok (podlaskie)Pielęgnacja oczu, Białystok (podlaskie) Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal Białystok (podlaskie)Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal, Białystok (podlaskie) Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki Czeremcha (podlaskie)Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki, Czeremcha (podlaskie) Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska Białystok (podlaskie)Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska, Białystok (podlaskie) Centrum medyczne Grajewo (podlaskie)Centrum medyczne, Grajewo (podlaskie) Produkcja kosmetyków Białystok (podlaskie)Produkcja kosmetyków, Białystok (podlaskie) PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża Okulista Optometrysta Łomża (podlaskie)PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża  Okulista  Optometrysta, Łomża (podlaskie) NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran Białystok (podlaskie)NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran, Białystok (podlaskie)
    • FAVORE.PL
    • O nas
    • Aktualności
    • Polityka Prywatności
    • Regulamin
    • RODO - obowiązek informacyjny
    • WSPÓŁPRACA
    • Reklama
    • Program Partnerski
    • Praca
    • Kontakt
    • STRONY FAVORE.PL
    • Usługi
    • Zlecenia
    • Centrum Finansowe
    • Przetargi
    • Favore.pl Mobile
    • TEMATY POMOCY
    • Kolejność wyświetlania ogłoszeń
    • Jak zdobywać kolejne rangi?
    • Jak wystawić opinię?
    • Rangi wykonawców
    • Cennik
  • O NAS
  • REKLAMA
  • PRACA
  • KONTAKT
  • PROGRAM PARTNERSKI
  • POMOC
  • ARCHIWUM
  • TAGI
  • KORZYSTANIE Z PORTALU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU