• DODAJ USŁUGĘ
  • DODAJ PRODUKT
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • REJESTRACJA
  • ZALOGUJ SIĘ
favore.pl
  • Usługi
  • Produkty
  • Zlecenia
  • Praca
  • Baza wiedzy
  • Forum
  • Finanse

Favore.pl

Sprawdzeni wykonawcy i najlepsi dostawcy
  • USŁUGI
    • PRZEGLĄDAJ USŁUGI
    • DODAJ USŁUGĘ
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług 291 613
  • PRODUKTY
    • PRZEGLĄDAJ PRODUKTY
    • DODAJ PRODUKT
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie produktów 8 427
  • ZLECENIA
    • PRZEGLĄDAJ ZLECENIA
    • DODAJ ZLECENIE
    • PRZEGLĄDASZ PRZETARGI
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie zleceń 1 485
  • PRACA
    • PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
    • DODAJ OGŁOSZENIE
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług
  • BAZA WIEDZY
    • ARTYKUŁY
    • DODAJ ARTYKUŁ
    • OBSERWOWANE ARTYKUŁY
    • MOJE ARTYKUŁY
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie artykułów 4 641
  • FORUM
    • PRZEGLĄDAJ FORUM
    • DODAJ TEMAT
    • MOJE WYPOWIEDZI
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie tematów 5 121
  • FINANSE
    • KREDYTY HIPOTECZNE
    • KREDYTY
    • KONTA BANKOWE
    • KARTY PŁATNICZE
    • OSZCZĘDNOŚCI/INWESTYCJE
    • BEZPIECZNE FINANSE
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie instytucji 74
  • Szukaj usług
  • Szukaj produktów
  • Szukaj zleceń
  1. Favore.pl
  2. Przetargi
  3. Zdrowie i uroda
  4. Podlaskie
  5. Najnowsze - strona 76
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
WOJEWÓDZTWA
  • Pokaż wszystkie województwa
  • Dolnośląskie
  • Kujawsko-pomorskie
  • Lubelskie
  • Lubuskie
  • Łódzkie
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
  • Opolskie
  • Podkarpackie
  • Podlaskie
  • Pomorskie
  • Śląskie
  • Świętokrzyskie
  • Warmińsko-mazurskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
MIASTA
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Łódź
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Olsztyn
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Białystok
  • Kielce
  • Opole
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców
Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
Zarejestruj się, aby otrzymywać zlecenia na maila
  • Zamówienia
Poprzednia   71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 z 87   Następna
    • Dostawa fabrycznie nowego panela jednostanowiskowego nadłóżkowego z wybranymi mediami do Centrum Symulacji Medycznej Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 13.03.2019 Ważne do: 2019-03-21
    • Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów stomatologicznych dla Zakładu Technik Dentystycznych UMB do celów naukowo-badawczych z podziałem na 2 części. Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 11.03.2019 Ważne do: 2019-03-25
    • Dostawa materiałów opatrunkowych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 11.03.2019 Ważne do: 2019-03-21
    • Dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego realizowane w ramach projektu nr POIS.09.01.00-00-0359/18 pn. „Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży” w ramach działania 9.1 Infrastruktura ratownictwa medycznego Oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020; Umowa o dofinansowanie nr POIS.09.01.00-00-0359/18-00 Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 11.03.2019 Ważne do: 2019-03-20
    • Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego SzW w Suwałkach w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia Działanie 9.1 Infrastruktura ratownictwa medycznego POIS.09.01.00-00-0355/18 "Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 08.03.2019 Ważne do: 2019-03-18
    • Dostawa produktów leczniczych Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 08.03.2019 Ważne do: 2019-03-19
    • Dostawa utensyliów do leków recepturowych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 08.03.2019 Ważne do: 2019-03-18
    • Wyposażenie w sprzęt Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Ogólnoustrojowej realizowana w ramach projektu: „Poprawa dostępności oraz jakości usług rehabilitacji leczniczej w województwie podlaskim - otwarcie nowoczesnego ośrodka rehabilitacyjnego w SP ZOZ Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku”. Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 08.03.2019 Ważne do: 2019-03-18
    • Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 3 miesięcy Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 06.03.2019 Ważne do: 2019-03-15
    • Dostawa sprzętu medycznego do Sali wysokiej wierności Centrum Symulacji Medycznej Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 06.03.2019 Ważne do: 2019-03-14
    • Dostawa wyrobów medycznych na potrzeby Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 06.03.2019 Ważne do: 2019-03-15
    • Dostawa pojemników do pobierania i preparatyki krwi ZP/PN-2/19 Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 06.03.2019 Ważne do: 2019-03-14
    • Dostawa oksygenatorów i cewników naczyniowych do prowadzenia terapii ECMO oraz stabilizatorów głowy Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 01.03.2019 Ważne do: 2019-03-12
    • Dostawa opatrunków i obłożeń dla SP ZOZ w Siemiatyczach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Siemiatycze
      Podlaskie
      Publikacja: 01.03.2019 Ważne do: 2019-03-12
    • Dostawy zestawów do dializ Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 01.03.2019 Ważne do: 2019-03-12
    • Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów ochronnych Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 28.02.2019 Ważne do: 2019-03-08
    • Zakup i dostawa środków dezynfekcyjnych Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Hajnówka
      Podlaskie
      Publikacja: 27.02.2019 Ważne do: 2019-03-07
    • Dostawa leków i materiałów szewnych oraz preparatu do dezynfekcji Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 25.02.2019 Ważne do: 2019-03-07
    • Wynajem urządzenia do nieinwazyjnej diagnostyki stłuszczenia i zwłóknienia wątroby Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 22.02.2019 Ważne do: 2019-03-04
    • Dostawa specjalistycznego systemu wężyków do strzykawki firmy Ulrich CT Motion XD8000 Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 21.02.2019 Ważne do: 2019-03-08
Poprzednia   71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 z 87   Następna
Województwo: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
NAJNOWSZE ZLECENIA
Zlecę usługę suchego hydromasażu dla dwóch osób, Białystok29-08-2026 Szukam ekip na elewacje - Białystok05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 288m2 - Chlewo05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - okolice Wieliczki05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 270m2 - okolice Wadowic05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - Tarnów05-09-2026 Do położenia wełna, siatka, klej, kołki - Łódź05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - okolice Bydgoszczy05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 400m2 - Kraków05-09-2026 Zlecę położenie płytek w kuchni - Wrocław05-09-2026 Zlecę położenie blachy na rąbek - 75m2 - Czernica05-09-2026
NAJNOWSZE USŁUGI
Pielęgnacja stóp Białystok (podlaskie)Pielęgnacja stóp, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja dłoni Białystok (podlaskie)Pielęgnacja dłoni, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja oczu Białystok (podlaskie)Pielęgnacja oczu, Białystok (podlaskie) Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal Białystok (podlaskie)Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal, Białystok (podlaskie) Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki Czeremcha (podlaskie)Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki, Czeremcha (podlaskie) Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska Białystok (podlaskie)Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska, Białystok (podlaskie) Centrum medyczne Grajewo (podlaskie)Centrum medyczne, Grajewo (podlaskie) Produkcja kosmetyków Białystok (podlaskie)Produkcja kosmetyków, Białystok (podlaskie) PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża Okulista Optometrysta Łomża (podlaskie)PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża  Okulista  Optometrysta, Łomża (podlaskie) NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran Białystok (podlaskie)NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran, Białystok (podlaskie)
    • FAVORE.PL
    • O nas
    • Aktualności
    • Polityka Prywatności
    • Regulamin
    • RODO - obowiązek informacyjny
    • WSPÓŁPRACA
    • Reklama
    • Program Partnerski
    • Praca
    • Kontakt
    • STRONY FAVORE.PL
    • Usługi
    • Zlecenia
    • Centrum Finansowe
    • Przetargi
    • Favore.pl Mobile
    • TEMATY POMOCY
    • Kolejność wyświetlania ogłoszeń
    • Jak zdobywać kolejne rangi?
    • Jak wystawić opinię?
    • Rangi wykonawców
    • Cennik
  • O NAS
  • REKLAMA
  • PRACA
  • KONTAKT
  • PROGRAM PARTNERSKI
  • POMOC
  • ARCHIWUM
  • TAGI
  • KORZYSTANIE Z PORTALU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU