Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków...

Dane przetargów udostępnia Urząd Zamówień Publicznych.
Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące publikowanych treści prosimy kierować na:
https://www.uzp.gov.pl
Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2020/2021 tj. od 01 listopada 2020r. do 31 sierpnia 2021 r.
  • Typ ogłoszeniaOgłoszenie o zamówieniu
  • MiastoChorzów
  • WojewództwoŚląskie
  • Rodzaj zamówieniaUsługi
  • Rodzaj zamawiającegoAdministracja samorządowa
  • Termin składania wniosków2020-10-06
  • Tryb udzielenia zamówieniaPrzetarg nieograniczony
  • ZamawiającyMiasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych
  • Data publikacji ogłoszenia2020-09-28
  • Numer ogłoszenia589669-N-2020
TREŚĆ PRZETARGU


Ogłoszenie nr 589669-N-2020 z dnia 2020-09-28 r.

Miasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2020/2021 tj. od 01 listopada 2020r. do 31 sierpnia 2021 r.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie

Nazwa projektu lub programu
O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych
Nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający
Nie
Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania
Nie
Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających
Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej
Nie
W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:
Informacje dodatkowe:
I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, krajowy numer identyfikacyjny 27625530600000, ul. Rynek  1 , 41-500  Chorzów, woj. śląskie, państwo Polska, tel. 324 165 000, e-mail bzp@chorzow.eu, faks 32 4165639, 32 4165640.
Adres strony internetowej (URL):
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa
I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):
I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Nie

Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
www.bip.chorzow.eu

Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie
Nie
adres

Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Nie
Inny sposób:

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Tak
Inny sposób:
w formie pisemnej
Adres:
Urząd Miasta Chorzów, 41-500 Chorzów, Rynek 1, bezpośrednio w siedzibie zamawiającego, do urny oklejonej na biało z pomarańczową kartką z napisem „BIURO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH PROSIMY WRZUCAĆ TYLKO OFERTY DO PRZETARGÓW DOT. POKOJU 419A” znajdującej się w holu Urzędu Miasta przy wejściu codziennie w dni pracy urzędu od poniedziałku do środy w godz. 7:30 – 15:00, w czwartek od 7.30 – 17:00, piątek od 7.30 - 13.00 lub za pośrednictwem operatorów pocztowych (w tym również pocztą kurierską).

Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2020/2021 tj. od 01 listopada 2020r. do 31 sierpnia 2021 r.
Numer referencyjny: RZP.271.465.2020
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny
Nie

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:
Tak
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:
wszystkich części
Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:

Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:



II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę transportową polegającą na dowożeniu i odwożeniu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Chorzów wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przejazdu na trasie miejsce zamieszkania - przedszkole/ośrodek – miejsce zamieszkania zgodnie z planem zajęć dydaktycznych dzieci. Dzieci i uczniowie są dowożeni z miejsca zamieszkania do 21 placówek w Chorzowie i do 11 placówek poza miasto. Powyższe placówki zostały podzielone na 2 tras.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych tras zawarty jest w załącznikach od nr 5A do nr 5B do SIWZ.

II.5) Główny kod CPV: 61130000-8
Dodatkowe kody CPV:


II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)

II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Tak
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. przewozu dzieci niepełnosprawnych na trasie miejsce zamieszkania - przedszkole/ośrodek/szkoła – miejsce zamieszkania zgodnie z planem zajęć dydaktycznych dzieci lub dodaniu placówki w ramach trasy. Zamawiający przewiduje po 32.095,00 zł brutto dla każdej trasy.
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
miesiącach:    lub dniach:
lub
data rozpoczęcia:   lub zakończenia: 2021-08-31

II.9) Informacje dodatkowe: I. Termin realizacji zamówienia: od podpisania umowy jednak nie wcześniej niż: 01 listopada 2020r. do 25 czerwca 2021 lub do 31 sierpnia 2021r. w zależności od trasy.II. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia.1. Zamawiający stosownie do art. 29 ust. 3a ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2020r. poz. 1320, ze zm.)2. Sposób i okres wymaganego zatrudnienia osób realizujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 1) Zamawiający wymaga, aby wszystkie osoby, które wykonywać będą czynności faktycznie związane z przedmiotem zamówienia opisane w specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostały zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wykonawca lub podwykonawca zatrudni wyżej wymienione osoby na okres realizacji zamówienia. W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem tego okresu, zobowiązuje się do niezwłocznego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na to miejsce innej osoby. 3. Sposób dokumentowania zatrudnienia ww. osób. 1) Usługi objęte przedmiotem zamówienia będą realizowane przez pracowników wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia zgodnie z wykazem dostarczonym zamawiającemu łącznie z dokumentami potwierdzającymi sposób zatrudnienia w terminie 10 dni od dnia podpisania umowy. 2) Wykonawca w terminie do 10 dni licząc od dnia podpisania umowy będzie zobowiązany do przedstawienia zamawiającemu dokumentów potwierdzających sposób zatrudnienie ww. osób, np. kopię umów o pracę zanonimowane, oświadczenie ww. osób, że są zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy z uwzględnieniem minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę przez cały okres realizacji przedmiotu zamówienia, 4. Uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań, o których mowa w art. 29 ust. 3a, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań: 1) Wykonawca na każde pisemne żądanie zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych przedkładał będzie zamawiającemu raport stanu i sposobu zatrudnienia ww. osób, np. oświadczenia zatrudnionych osób, potwierdzającego, że wykonują czynności w zakresie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę, dowody odprowadzenia składek ZUS, przez cały okres realizacji zamówienia. 5. Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia 1) Czynności kierowcy, opiekunki i pielęgniarki opisane w przedmiocie zamówienia do SIWZ. 6. Sankcje z tytułu niespełnienia wymagań w zakresie zatrudnienia. 1) W przypadku nie przedstawienia w terminie informacji, o której mowa w ust. 3 pkt 2 i ust. 4 pkt 1 wykonawca będzie każdorazowo płacił zamawiającemu karę w wysokości 300,00 PLN. 2) W przypadku dwukrotnego nie wywiązania się z obowiązku wskazanego ust. 3 pkt 2 i ust. 4 pkt 1 lub zmiany sposobu zatrudnienia osób wykonujących czynności kierowcy wskazanych w wykazie, zamawiający ma prawo od umowy odstąpić w terminie 30 dni od dnia dowiedzenia się o zdarzeniu opisanym wyżej i naliczyć karę umowną za odstąpienie od umowy w wysokości 10% całkowitej wartości zamówienia o którym mowa w §2 ust. 1 umowy oraz naliczyć dodatkowo kary umowne wskazane w ust. 6 pkt 1) i 3).3) W przypadku niezatrudnienia przy realizacji zamówienia osób wykonujących czynności kierowcy opisane w SIWZ na podstawie umowy o pracę lub zmiany sposobu zatrudnienia osób wykonujących te czynności w trakcie realizacji zamówienia, wykonawca będzie zobowiązany do zapłacenia kary umownej zamawiającemu, w wysokości 500,00 zł , za każdą osobą zatrudnioną w sposób niezgodny z wymaganiami określonymi w SIWZ. 4) W uzasadnionych przypadkach, nie z przyczyn leżących po stronie wykonawcy, możliwe jest zastąpienie ww. osoby lub osób innymi osobami pod warunkiem, że spełnione zostaną wszystkie powyższe wymagania co do sposobu zatrudnienia na okres realizacji zamówienia określone w SIWZ i przez wykonawcę w ofercie. 7. Jeżeli czynności wykonywane podczas realizacji zamówienia będą miały charakter czynności, o których mowa w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2020r. poz. 1320, ze zm.). Zamawiający wymaga aby czynności te wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę (Podwykonawcę) na podstawie umowy o pracę. W szczególności chodzi o osoby wykonujące czynności kierowcy przez cały okres realizacji zamówienia. W celu kontroli realizacji powyższego obowiązku Zamawiający będzie żądał od Wykonawcy przedłożenia przed rozpoczęciem wykonywania tych czynności, wykazu osób wraz z kserokopiami zawartych z nimi umów o pracę (zanonimizowanymi). W zakresie wrażliwych danych osobowych kopie dołączonych umów o pracę powinny zapewniać bezpieczeństwo i ochronę danych. Wykonawca odpowiada również za realizację powyższego obowiązku przez Podwykonawców. Zamawiający ma prawo kontroli spełniania przez Wykonawcę powyższych wymagań, oraz stosowania sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, określonych w umowie. W przypadku, gdy Zamawiający w celu weryfikacji powyższych danych, zobowiązany będzie posiadać stosowne pełnomocnictwa do przedłożenia przed ZUS/KRUS, Wykonawca na pierwsze wezwanie bezzwłocznie dostarczy je Zamawiającemu. W przypadku zmiany składu osobowego Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo do aktualizacji wykazu wraz z załącznikami niezwłocznie przed przystąpieniem tych osób do pracy.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że:posiada uprawnienia do wykonywania działalności polegającej na transporcie drogowym osób – obszar prowadzenia przewozu osób – Rzeczpospolita Polska.
Informacje dodatkowe
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę - część I min. 100.000,-zł.- część IV min. 80.000,-zł
Informacje dodatkowe
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków: 1. Za minimalny poziom zdolności uznane zostanie, wykazanie przez Wykonawcę że: 1) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej 2 usługi polegające na przewozie osób niepełnosprawnych, w tym osób autystycznych i z porażeniem mózgowym na kwotę minimum:- 50.000,00 zł brutto trasa I- 50.000,00zł brutto trasa IVkażda usługa przez okres minimum 6 miesięcy. W przypadku usług nadal wykonywanych wykonawca musi wykazać zrealizowany zakres tych usług zgodnie z wymaganiami wskazanymi wyżej. W przypadku, kiedy Wykonawca ubiega się o więcej niż jedną część zamówienia jest zobowiązany wykazać, że realizował usługi w zakresie określonym w warunku dla danej części zamówienia i równocześnie łączny zakres tych robót musi odpowiadać sumie wymagań określonych w warunkach dla tych części.Powyższy warunek musi zostać spełniony samodzielnie przez wykonawcę lub podmiot udzielający zasobu wiedzy i doświadczenia na zasadach określonych w art. 22a ust. 1 ustawy Pzp lub jednego z wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie.2. Wykonawca zobowiązany jest do wykazania, że dysponuje lub będzie dysponować niezbędnym pojazdem/pojazdami do realizacji zamówienia. Wykonawca powinien dysponować pojazdem/mi samochodowymi nie starszym/mi niż 9 letnim/mi, wyposażonym/mi w silnik spełniający normę emisji spalin co najmniej EURO 5, w liczbie oraz ilości miejsc nie mniejszej niż wskazana przez zamawiającego dla trasy/części, na którą składa ofertę, przystosowanymi do:a) przewozu osób, dopuszczonymi do ruchu umożliwiającym przewóz dzieci i ich opiekunów dla każdej z tras nie obejmujących przewozu dzieci na wózkach inwalidzkich. b) przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażonym w specjalistyczny sprzęt (elektryczna winda lub najazdy posiadające odpowiednie atesty, umożliwiające wjazd do samochodu wózkiem z osobą niepełnosprawną, stacjonarne montowanie wózków oraz pasy do mocowania wózków) na każdą trasę obejmującą przewóz dzieci na wózkach inwalidzkich, na którą składa ofertę.3. Wykonawca zobowiązany jest do wykazania, że dysponuje lub będzie dysponować niezbędnymi osobami do realizacji zamówienia. Wykonawca powinien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować osobami w liczbie odpowiedniej do wskazanej liczby pojazdów mechanicznych, dla trasy/części, na którą składa ofertę tj.:a) kierowcami, którzy spełniają wymogi zawarte w zapisach art. 39a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz.U. z 2019 r., poz. 58),b) opiekunami posiadającymi przygotowanie do wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych wobec dzieci w czasie ich przewozu na trasie pomiędzy miejscem zamieszkania a szkołą/przedszkolem, w tym co najmniej przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,c) pielęgniarkami w przypadku przewozu dzieci do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno- Wychowawczego ul. Czysta 7, Chorzów oraz Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy ul. Wyciska 5, Zabrze, pełniącymi funkcję opiekuna.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób:
Informacje dodatkowe: W przypadku, gdy wykonawca ubiega się o więcej niż jedną część/trasę zamówienia musi przedstawić odrębnie wszystkie dokumenty potwierdzające spełnianie niniejszego warunku dla tej części/trasy, tj. wykaz pojazdów samochodowych i wykaz osób, wykazu usług. W przypadku, kiedy wykonawca ubiega się o więcej niż jedną część/trasę zamówienia jest zobowiązany wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował pojazdami samochodowymi i osobami, w liczbie odpowiadającej wskazanej dla danej części/trasy zamówienia i równocześnie suma tych pojazdów samochodowych oraz osób musi odpowiadać sumie odpowiednio pojazdów samochodowych oraz osób wymaganych dla tych części/tras, na które wykonawca składa ofertę.
III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA
III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp Tak Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)






Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 8 ustawy Pzp)
III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Tak
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
Nie
III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:
1. Wykonawca w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp, oświadczenia wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej o której mowa w art. 22 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SIWZ. Wraz ze złożeniem oświadczenia, Wykonawca może złożyć dokumenty bądź informacje potwierdzające, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu. 2. Odpis właściwego rejestru.
III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP
III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
1. wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert; – zgodnie z załącznikiem nr 9 do SIWZ; 2. wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – zgodnie z załącznikiem nr 10 do SIWZ;3. wykaz samochodów dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego – zgodnie z załącznikiem 11 do SIWZ;4. dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną określoną przez Zamawiającego w części IV, pkt 2.2. SIWZ.5. licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób na podstawie art. 7 ust. 2 pkt. 1 ustawy z 06.09.2001 r. o transporcie drogowym.
III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:
III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP
III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
1. Wypełniony Formularz Ofertowy o treści zgodnej ze wzorem stanowiącym załącznik do SIWZ dla każdej części zamówienia, o którą ubiega się wykonawca oraz oświadczenie zgodnie z treścią załącznika nr 5A lub 5B Uwaga: w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie (podpisana przez każdego z wykonawców lub pełnomocnika). 2. Pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie wskazujące, że osoba występująca w imieniu tych podmiotów jest upoważniona do ich reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w oryginale lub kopii poświadczonej notarialnie.3. Pełnomocnictwo określające jego zakres – w przypadku, gdy wykonawcę reprezentuje pełnomocnik. Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w oryginale lub kopii poświadczonej notarialnie.4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom. W takim przypadku zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez wykonawcę firm podwykonawców (Formularz oferty). W przypadku braku informacji zamawiający uzna, że wykonawca zamierza wykonać zamówienie samodzielnie. Wykaz informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które wykonawca pragnie zastrzec przed dostępem dla innych uczestników postępowania z podaniem podstawy prawnej. Wykonawca winien wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca zastrzegając tajemnicę przedsiębiorstwa zobowiązany jest dołączyć do oferty pisemne uzasadnienie odnośnie charakteru zastrzeżonych w niej informacji. Uzasadnienie ma na celu udowodnienie spełnienia przesłanek określonych w przywołanym powyżej przepisie, tj., że zastrzeżona informacja:a) ma charakter techniczny, technologiczny lub organizacyjny przedsiębiorstwa,b) nie została ujawniona do wiadomości publicznejc) podjęto w stosunku do niej niezbędne działania w celu zachowania poufności.d) Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 86 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. jedn. Dz. U. 2019 r. poz. 1843 z późn. zm.).
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Tak
Informacja na temat wadium
1. Składając ofertę każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium.2. Ustala się wadium w wysokości dla: dla części 1 – 12.345,00 złdla części 4 – 6.912,00 zł3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:- pieniądzu,- poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo – kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym,- gwarancjach bankowych,- gwarancjach ubezpieczeniowych,- poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 299). Oferta nie zabezpieczona wadium zostanie odrzucona bez rozpatrywania.4. Wadium wnoszone w formie pieniężnej należy wpłacać przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: ING Bank Śląski Katowice Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2020/2021 tj. od 01 listopada 2020r. do 31 sierpnia 2021 r. część ……..Do oferty zaleca się dołączyć kserokopię dowodu wniesienia wadium. 5. Wadium musi być wniesione przed terminem składania ofert.6. W przypadku wnoszenia wadium w formie pieniężnej za termin jego wniesienia zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego.7. Wadium wnoszone w innej formie niż pieniądz należy zdeponować, w formie oryginału dokumentu przed upływem terminu określonego w pkt. 4. Należy złożyć je wraz z ofertą (jako osobny dokument) w oryginale w postaci elektronicznego dokumentu wadium (poręczenia lub gwarancji) opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionych do jego wystawienia.8. Zamawiający dokonuje zwrotu wadium niezwłocznie, gdy zaistnieje jedna z następujących okoliczności (art. 46 ustawy):a) niezwłocznie po wyborze oferty najkorzystniejszej lub unieważnieniu postępowania, z wyjątkiem wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza z zastrzeżeniem art. 4a,b) zawarto umowę w sprawie zamówienia i wniesiono zabezpieczenie należytego wykonania tej umowy;c) na wniosek wykonawcy, który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert..9. Zamawiający będzie żądał ponownego wniesienia wadium przez wykonawcę, któremu zwrócono wadium na podstawie art. 46 ust 1 ustawy, jeżeli w wyniku rozstrzygnięcia odwołania jego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza. Wykonawca wniesie wadium w terminie określonym przez Zamawiającego.10. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 26 ust. 3 i 3a ustawy, z przyczyn leżących po jego stronie, nie złożył oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1, oświadczenia, o którym mowa w art. 25a ust. 1, pełnomocnictw lub nie wyraził zgody na poprawienie omyłki, o której mowa w art. 87 ust. 2 pkt 3, co spowodowało brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej.11. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana:a) odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie,b) nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy,c) zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy.

IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:

IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:

IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:

IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:

IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:

IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem)
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:

Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:

Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria
Kryteria Znaczenie
Cena 60,00
Wiek pojazdu 20,00
Czas podstawienia pojazdu zastępczego 20,00

IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Nie
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe


IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:

IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadku wystąpienia przesłanek ustawowych, o których mowa w art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności wymienionych w niniejszym paragrafie.2. Strony dopuszczają możliwość zmian umowy w następujących przypadkach: 1) Zastąpienie osób wskazanych w ofercie do realizacji zamówienia innymi osobami spełniającymi warunki określone w SIWZ. W takim przypadku Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumenty na potwierdzenie spełniania warunków, po ich akceptacji dopuści do realizacji zamówienia publicznego objęte zmianą osoby.2) Zastąpienie pojazdów wskazanych w ofercie do realizacji zamówienia innymi pojazdami spełniającymi warunki określone w SIWZ. W takim przypadku Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumenty na potwierdzenie spełniania warunków określonych w SIWZ i ofercie wykonawcy, po ich akceptacji dopuści do realizacji zamówienia publicznego objęte zmianą pojazdy.3) Zmiana lub wprowadzenie podwykonawców na zasadach określonych w SIWZ. W takim przypadku Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumenty na potwierdzenie spełniania warunków przez podwykonawców zgodnie z SIWZ, po ich akceptacji dopuści do realizacji zamówienia publicznego objęte zmianą osoby i pojazdy spełniające wymagania określone w SIWZ i ofercie wykonawcy.4) Zmiany w zakresie wynagrodzenia, Zamawiający dopuszcza:a) zmianę umowy w zakresie wynagrodzenia w przypadku zmiany ustawowej stawki podatku od towarów i usług. W takim przypadku wynagrodzenie netto przysługujące Wykonawcy pozostanie bez zmian a podatek VAT zostanie dostosowany do obowiązujących przepisów.b) zmniejszenia wysokości wynagrodzenia wynikającego z usług niewykonanych, wykreślenia placówki oświatowej z zakresu rzeczowego w związku z rezygnacją z dowozu dziecka do placówki lub rezygnacji z brakiem potrzeb Zamawiającego ze wszystkich placówek na danej trasie. W takim przypadku wynagrodzenie Wykonawcy zostanie zmienione o wartość wynikającą ze zmniejszenia zakresu rzeczowego w oparciu o cenę wskazaną w ofercie o ile dana placówka została wyodrębniona w formularzu ofertowym bądź rezygnacja nastąpi ze wszystkich placówek na danej trasie,c) w przypadku rezygnacji przez rodzica/opiekuna dziecka z transportu w niepełnym miesiącu i konieczności wykreślenia trasy z transportu, W takim przypadku wynagrodzenie Wykonawcy zostanie zmienione o wartość wynikającą ze zmniejszenia zakresu rzeczowego w oparciu o cenę wskazaną w ofercie proporcjonalnie za okres nie wykonywania usługi na danej trasie. d) w przypadku zwiększenia ogólnej wartości umowy w granicach określonych w art. 144 ust. 1 pkt 6) ustawy pzp, np. w przypadku dodania placówki oświatowej do zakresu rzeczowego, która będzie w okolicach danej trasy, w związku ze zwiększeniem się potrzeb Zamawiającego z tytułu zgłoszenia dziecka wymagającego dowozu. W takim przypadku wynagrodzenie Wykonawcy zostanie zmienione o wartość wynikającą ze zwiększenia zakresu rzeczowego usług.5) Zmiany zakresu rzeczowego a) wykreślenia placówki oświatowej z zakresu rzeczowego w związku z rezygnacją z dowozu dziecka. W takim przypadku nastąpi wykreślenie placówki z załącznika do umowy do której nie będzie dowozu dziecka i Wykonawca nie będzie świadczył tam usługib) dodania placówki oświatowej do zakresu rzeczowego, która będzie w okolicach danej trasy, w związku ze zwiększeniem się potrzeb Zamawiającego z tytułu zgłoszenia dziecka wymagającego dowozu, W takim przypadku nastąpi dodanie placówki do załącznika do umowy i Wykonawca będzie dowoził tam zgłoszone dziecko/dzieci c) w przypadku zmiany siedziby placówki oświatowej zawartej w danej trasie.W takim przypadku Wykonawca będzie dowoził dzieci do zmienionej siedziby bez prawa zwiększenia stawki ryczałtowej miesięcznego wynagrodzenia.d) zmian w zakresie sposobu , częstotliwości , zakresu w wyniku skutków pandemii COVID 19/ siłę wyższą w rozumieniu zapisów §3 ust. 6 niniejszej umowy.W takim przypadku strony odpowiednio do istniejących ograniczeń dokonają zmian w zakresie sposobu , częstotliwości , zakresu6) Zmiana stanu prawnego regulującego wykonanie przedmiotu zamówienia. W takim przypadku strony mogą dokonać zmiany umowy w zakresie wymaganym zmienionymi przepisami. 3. Wszelkie zmiany i uzupełnienia do niniejszej umowy wymagają zgody obu stron wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.4. Strona występująca o zmianę postanowień zawartej umowy zobowiązana jest do udokumentowania zaistnienia okoliczności, o których mowa w niniejszym paragrafie. Wniosek składany przez Wykonawcę o zmianę postanowień zawartej umowy musi być wyrażony na piśmie. 5. Wykonawca ma obowiązek niezwłocznego informowania Zamawiającego o wszelkich zmianach statusu prawnego swojego przedsiębiorstwa, a także o wszczęciu postępowania upadłościowego, układowego, likwidacyjnego.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):

Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym

IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 2020-10-06, godzina: 11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> polskim
IV.6.3) Termin związania ofertą: do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie
IV.6.5) Informacje dodatkowe:
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


Część nr: 1 Nazwa: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2020/2021 tj. od 01 listopada 2020r. do 31 sierpnia 2021 r.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiot zamówienia publicznego obejmuje usługę transportową polegającą na dowożeniu i odwożeniu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Chorzów wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przejazdu na trasie miejsce zamieszkania - przedszkole/ośrodek – miejsce zamieszkania zgodnie z planem zajęć dydaktycznych dzieci. Dzieci i uczniowie są dowożeni z miejsca zamieszkania do 3 placówek w Chorzowie i do 1 placówek poza miasto. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych tras zawarty jest w załącznikach od nr 5A SIWZ.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60130000-0,

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2021-08-31
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Wiek pojazdu 20,00
Czas podstawienia pojazdu zastępczego 20,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 4 Nazwa: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do Placówek, Szkół i Ośrodków Szkolno – Wychowawczych na rok szkolny 2020/2021 tj. od 01 listopada 2020r. do 31 sierpnia 2021 r.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiot zamówienia publicznego obejmuje usługę transportową polegającą na dowożeniu i odwożeniu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Chorzów wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przejazdu na trasie miejsce zamieszkania - przedszkole/ośrodek – miejsce zamieszkania zgodnie z planem zajęć dydaktycznych dzieci. Dzieci i uczniowie są dowożeni z miejsca zamieszkania do 4 placówek w Chorzowie i do 1 placówek poza miasto. Powyższe placówki zostały podzielone na 2 tras. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych tras zawarty jest w załącznikach od nr 5B do SIWZ.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60130000-8,

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2021-06-25
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Wiek pojazdu 20,00
Czas podstawienia pojazdu zastępczego 20,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:






NAJNOWSZE ZLECENIE
Szukam pracy chałupniczej - Częstochowa
  • Lokalizacja zleceniaśląskie
  • Data dodania22-11-2024
  • Zleceniodawcaosoba fizyczna
Witam. Szukam pracy chałupniczej. Czekam na kontakt. Pozdrawiam.
NAJNOWSZE ZLECENIA
NAJNOWSZE USŁUGI