• DODAJ USŁUGĘ
  • DODAJ PRODUKT
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • ZLEĆ WYKONANIE USŁUGI
  • REJESTRACJA
  • ZALOGUJ SIĘ
favore.pl
  • Usługi
  • Produkty
  • Zlecenia
  • Praca
  • Baza wiedzy
  • Forum
  • Finanse

Favore.pl

Sprawdzeni wykonawcy i najlepsi dostawcy
  • USŁUGI
    • PRZEGLĄDAJ USŁUGI
    • DODAJ USŁUGĘ
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług 291 613
  • PRODUKTY
    • PRZEGLĄDAJ PRODUKTY
    • DODAJ PRODUKT
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie produktów 8 427
  • ZLECENIA
    • PRZEGLĄDAJ ZLECENIA
    • DODAJ ZLECENIE
    • PRZEGLĄDASZ PRZETARGI
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie zleceń 1 485
  • PRACA
    • PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
    • DODAJ OGŁOSZENIE
    • POMOC
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie usług
  • BAZA WIEDZY
    • ARTYKUŁY
    • DODAJ ARTYKUŁ
    • OBSERWOWANE ARTYKUŁY
    • MOJE ARTYKUŁY
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie artykułów 4 641
  • FORUM
    • PRZEGLĄDAJ FORUM
    • DODAJ TEMAT
    • MOJE WYPOWIEDZI
    • ZALOGUJ SIĘ
    • MASZ FIRMĘ? ZAREJESTRUJ SIĘ
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie tematów 5 121
  • FINANSE
    • KREDYTY HIPOTECZNE
    • KREDYTY
    • KONTA BANKOWE
    • KARTY PŁATNICZE
    • OSZCZĘDNOŚCI/INWESTYCJE
    • BEZPIECZNE FINANSE
    Favore.pl w liczbach
    aktualnie instytucji 74
  • Szukaj usług
  • Szukaj produktów
  • Szukaj zleceń
  1. Favore.pl
  2. Przetargi
  3. Zdrowie i uroda
  4. Podlaskie
  5. Najnowsze - strona 54
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
WOJEWÓDZTWA
  • Pokaż wszystkie województwa
  • Dolnośląskie
  • Kujawsko-pomorskie
  • Lubelskie
  • Lubuskie
  • Łódzkie
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
  • Opolskie
  • Podkarpackie
  • Podlaskie
  • Pomorskie
  • Śląskie
  • Świętokrzyskie
  • Warmińsko-mazurskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
MIASTA
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Łódź
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Olsztyn
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Białystok
  • Kielce
  • Opole
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców
Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na maila
Zarejestruj się, aby otrzymywać zlecenia na maila
  • Zamówienia
Poprzednia   49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 z 87   Następna
    • Dostawa respiratora transportowego Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 13.10.2020 Ważne do: 2020-10-21
    • Zakup i dostawa sprzętów i wyposażenia (medycznego i niemedycznego) na potrzeby SPZOZ w Łapach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łapy
      Podlaskie
      Publikacja: 13.10.2020 Ważne do: 2020-10-21
    • Świadczenie usług indywidualnego doradztwa edukacyjno-zawodowego w Centrum Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego w Suwałkach w ramach projektu pn: „Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego” – szkolenie i kursy zawodowe” - 2 części Zamawiający: Administracja samorządowa
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 12.10.2020 Ważne do: 2020-10-23
    • Dostawa testów kasetkowych i innych do Medycznego Laboratorium Diagnostycznego i Mikrobiologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 12.10.2020 Ważne do: 2020-10-20
    • Dostawa mobilnej stacji roboczej do CSM Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łomża
      Podlaskie
      Publikacja: 09.10.2020 Ważne do: 2020-10-20
    • DOSTAWA ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Choroszcz
      Podlaskie
      Publikacja: 09.10.2020 Ważne do: 2020-10-19
    • Usługa kompleksowego prania i dezynfekcji bielizny oraz pościeli szpitalnej wraz z utrzymaniem systemu RFID HF radiowej identyfikacji i ewidencjonowania bielizny Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Bielsk Podlaski
      Podlaskie
      Publikacja: 08.10.2020 Ważne do: 2020-10-16
    • Świadczenie usług indywidualnego doradztwa edukacyjno-zawodowego w Centrum Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego w Suwałkach w ramach projektu pn: „Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego” – szkolenia językowe, TIK, wybrane formy kształcenia ustawicznego” - 2 części Zamawiający: Administracja samorządowa
      Rodzaj zamówienia: Usługi
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 08.10.2020 Ważne do: 2020-10-19
    • Zakup i dostawa napędów ortopedycznych. Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Wysokie Mazowieckie
      Podlaskie
      Publikacja: 08.10.2020 Ważne do: 2020-10-19
    • Dostawagwoździ śródszpikowych oraz implantów do rekonstrukcji więzadła kolana i szycia łąkotki na okres 3 miesięcy Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 07.10.2020 Ważne do: 2020-10-15
    • Zakup i dostawa produktów wykorzystywanych podczas zwalczania COVID-19 Zamawiający: Jednostki organizacyjne administracji samorządowej
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 07.10.2020 Ważne do: 2020-10-19
    • Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego w Szpitalu Ogólnym w Grajewie DOPOSAŻENIE ODDZIAŁU OBSERWACYJNO - ZAKAŹNEGO ORAZ PORADNI CHORÓB ZAKAŹNYCH Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Grajewo
      Podlaskie
      Publikacja: 07.10.2020 Ważne do: 2020-10-14
    • Dostawa elastycznych protez żelowych jądra miażdżystego na zasadzie depozytu dla Szpitala Wojewódzkiego Szpitala im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 06.10.2020 Ważne do: 2020-10-14
    • „Zakup i dostawa wyposażenia SOR oraz lądowiska dla śmigłowców LPR na potrzeby SPZOZ w Łapach - uzupełnienie” Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Łapy
      Podlaskie
      Publikacja: 06.10.2020 Ważne do: 2020-10-16
    • Zakup sprzętu medycznego na potrzeby działań projektu pn. "Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Suwałki
      Podlaskie
      Publikacja: 06.10.2020 Ważne do: 2020-10-15
    • Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 3 miesięcy Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 05.10.2020 Ważne do: 2020-10-13
    • Dostawa papierów do aparatów EKG i defibrylatorów, materiałów jednorazowego użytku, elektrod wielofunkcyjnych do defibrylatorów Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 02.10.2020 Ważne do: 2020-10-12
    • Przetarg nieograniczony na sprzętu j.u. Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 02.10.2020 Ważne do: 2020-10-14
    • Przetarg nieograniczony na dostawę odczynników (zwanych dalej „Towarem”) wraz z dzierżawą w pełni automatycznego analizatora hematologicznego (5-diff, minimum 24-parametry) na 50 000 badań Zamawiający: Podmiot prawa publicznego
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 02.10.2020 Ważne do: 2020-10-12
    • Dostawa elektrycznych łóżek szpitalnych oraz szafek przyłóżkowych. Zamawiający: Inny
      Rodzaj zamówienia: Dostawy
    • Białystok
      Podlaskie
      Publikacja: 02.10.2020 Ważne do: 2020-10-12
Poprzednia   49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 z 87   Następna
Województwo: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
KATEGORIE
  • Pokaż wszystkie kategorie
  • Zdrowie i uroda
    • Kosmetyczne, fryzjerskie i pokrewne
    • Lekarze specjaliści
    • Ochrona zdrowia
    • Pozostałe
NAJNOWSZE ZLECENIA
Zlecę usługę suchego hydromasażu dla dwóch osób, Białystok29-08-2026 Szukam ekip na elewacje - Białystok05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 288m2 - Chlewo05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - okolice Wieliczki05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 270m2 - okolice Wadowic05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - Tarnów05-09-2026 Do położenia wełna, siatka, klej, kołki - Łódź05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji - okolice Bydgoszczy05-09-2026 Zlecę wykonanie elewacji 400m2 - Kraków05-09-2026 Zlecę położenie płytek w kuchni - Wrocław05-09-2026 Zlecę położenie blachy na rąbek - 75m2 - Czernica05-09-2026
NAJNOWSZE USŁUGI
Pielęgnacja stóp Białystok (podlaskie)Pielęgnacja stóp, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja dłoni Białystok (podlaskie)Pielęgnacja dłoni, Białystok (podlaskie) Pielęgnacja oczu Białystok (podlaskie)Pielęgnacja oczu, Białystok (podlaskie) Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal Białystok (podlaskie)Doktor Klimowicz detoks alkoholowy wszywka esperal, Białystok (podlaskie) Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki Czeremcha (podlaskie)Apteko.pl - leki bez recepty - suplementy - kosmetyki, Czeremcha (podlaskie) Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska Białystok (podlaskie)Makijaż Permanentny Białystok - Diana Chwaszczewska, Białystok (podlaskie) Centrum medyczne Grajewo (podlaskie)Centrum medyczne, Grajewo (podlaskie) Produkcja kosmetyków Białystok (podlaskie)Produkcja kosmetyków, Białystok (podlaskie) PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża Okulista Optometrysta Łomża (podlaskie)PROJEKT OKO Lendzioszek Optyk Łomża  Okulista  Optometrysta, Łomża (podlaskie) NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran Białystok (podlaskie)NZOZ Pigułka - Poradnia leczenia ran, Białystok (podlaskie)
    • FAVORE.PL
    • O nas
    • Aktualności
    • Polityka Prywatności
    • Regulamin
    • RODO - obowiązek informacyjny
    • WSPÓŁPRACA
    • Reklama
    • Program Partnerski
    • Praca
    • Kontakt
    • STRONY FAVORE.PL
    • Usługi
    • Zlecenia
    • Centrum Finansowe
    • Przetargi
    • Favore.pl Mobile
    • TEMATY POMOCY
    • Kolejność wyświetlania ogłoszeń
    • Jak zdobywać kolejne rangi?
    • Jak wystawić opinię?
    • Rangi wykonawców
    • Cennik
  • O NAS
  • REKLAMA
  • PRACA
  • KONTAKT
  • PROGRAM PARTNERSKI
  • POMOC
  • ARCHIWUM
  • TAGI
  • KORZYSTANIE Z PORTALU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU