Wsparcie psychologiczne oraz terapia indywidualna i/lub grupowa dla młodzieży w wieku...

Dane przetargów udostępnia Urząd Zamówień Publicznych.
Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące publikowanych treści prosimy kierować na:
https://www.uzp.gov.pl
Wsparcie psychologiczne oraz terapia indywidualna i/lub grupowa dla młodzieży w wieku 15-18 lat, podzielone na 20 zadań częściowych w zależności od miejscowości w której będzie świadczona usługa.
  • Typ ogłoszeniaOgłoszenie o zamówieniu
  • MiastoWrocław
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Rodzaj zamówieniaUsługi
  • Rodzaj zamawiającegoZamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
  • Termin składania wniosków2022-04-25
  • ZamawiającyDolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
  • Data publikacji ogłoszenia2022-04-12
  • Numer ogłoszenia2022/BZP 00118576
TREŚĆ PRZETARGU

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wsparcie psychologiczne oraz terapia indywidualna i/lub grupowa dla młodzieży w wieku 15-18 lat, podzielone na 20 zadań częściowych w zależności od miejscowości w której będzie świadczona usługa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 007003480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybrzeże J. Słowackiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-413

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dolnoslaska@ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/dolnoslaskie

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Państwowa jednostka budżetowa jest instytucją rynku pracy realizującą zadania określone w ustawie o instytucjach rynku pracy i promocji zatrudnienia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie psychologiczne oraz terapia indywidualna i/lub grupowa dla młodzieży w wieku 15-18 lat, podzielone na 20 zadań częściowych w zależności od miejscowości w której będzie świadczona usługa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67fcd8f6-b987-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118576

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045463/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zorganizowanie i przeprowadzenie wsparcia psychologicznego oraz terapii indywidualnej lub grupowej dla grupy młodziezy w wieku 15-18 lat

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://dolnoslaska-bip.ohp.pl/public/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: miniPortalu, który dostępny jest pod adresem: https://miniportal.uzp.gov.pl/ lub ePUAPu, dostępnego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal.
2. Zamawiający dopuszcza również możliwość prowadzenia komunikacji (za wyjątkiem składania ofert) o której mowa powyżej za pomocą poczty elektronicznej, na adres logistyka.dolnoslaska@ohp.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 Pzp, zwane dalej „zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby”, pełnomocnictwo, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2020 r. poz. 346, 568, 695, 1517 i 2320), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (§ 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. poz. 2452) - w skrócie „rozporządzenie”).
2. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż określone w § 2 ust. 1 rozporządzenia, przekazywane w postępowaniu, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, o których mowa w § 3 ust. 1 rozporządzenia (§ 2 ust. 2 rozporządzenia).
3. Dokumenty elektroniczne przekazuje się w postępowaniu przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych przez zamawiającego zgodnie z art. 67 Pzp (§ 3 ust. 1 rozporządzenia).
4. Podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski (§ 5 rozporządzenia).
5. W przypadku przekazywania w postępowaniu dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (§ 8 rozporządzenia).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 20

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

A. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 1:
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego oraz terapii indywidualnej i/lub grupowej w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Mysłakowicach.
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego nr 1: wsparcie psychologiczne – 84 godziny oraz terapia indywidualna i grupowa – 120 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
a) Wsparcie psychologiczne:
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej.
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem
i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.

b) Terapia indywidualna i/lub grupowa
 Zajęcia mogą być realizowane w formie indywidualnej lub grupowej w zależności od potrzeb uczestników, z zastrzeżeniem, że rozliczenie zajęć bez względu na ich formę prowadzenia (grupowe, czy indywidualne) będą rozliczane wg jednakowej stawki godzinowej.
 Stałe dyżury terapeutyczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Tematyka zostanie dostosowana w trakcie pracy z uczestnikami w zależności od zgłaszanych od uczestników problemów lub od decyzji danego psychologa o wyborze tematyki zajęć, który kierować się będzie tylko i wyłącznie dobrem uczestnika. Przykładowe tematy zajęć – treningi rozwojowe, profilaktyczno-terapeutyczne o tematyce: uzależnienia behawioralne, motywacja, rozwój potencjału poznawczego, przeciwdziałanie agresji, samoocena i poczucie własnej wartości.
 Osoba prowadząca terapię zobowiązana jest do prowadzenia kart indywidualnej lub grupowej terapii psychologicznej, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej OHP.
 Osoba prowadząca terapię zobowiązana jest do sporządzenia ogólnego raportu końcowego z analizy przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 1 – 2 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 40 godzin i dla terapii psychologicznej: 60 godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

B. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 2 (pakiet nr 2):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego oraz terapii indywidualnej i/lub grupowej w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego nr 2: wsparcie psychologiczne – 84 godziny oraz terapia indywidualna i grupowa – 120 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
a) Wsparcie psychologiczne:
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej.
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem
i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.

b) Terapia indywidualna i/lub grupowa
 Zajęcia mogą być realizowane w formie indywidualnej lub grupowej w zależności od potrzeb uczestników, z zastrzeżeniem, że rozliczenie zajęć bez względu na ich formę prowadzenia (grupowe, czy indywidualne) będą rozliczane wg jednakowej stawki godzinowej.
 Stałe dyżury terapeutyczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Tematyka zostanie dostosowana w trakcie pracy z uczestnikami w zależności od zgłaszanych od uczestników problemów lub od decyzji danego psychologa o wyborze tematyki zajęć, który kierować się będzie tylko i wyłącznie dobrem uczestnika. Przykładowe tematy zajęć – treningi rozwojowe, profilaktyczno-terapeutyczne o tematyce: uzależnienia behawioralne, motywacja, rozwój potencjału poznawczego, przeciwdziałanie agresji, samoocena i poczucie własnej wartości.
 Osoba prowadząca terapię zobowiązana jest do prowadzenia kart indywidualnej lub grupowej terapii psychologicznej, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej OHP.
 Osoba prowadząca terapię zobowiązana jest do sporządzenia ogólnego raportu końcowego z analizy przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 1 – 2 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 40 godzin i dla terapii psychologicznej: 60 godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

C. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 3 (pakiet nr 3):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Legnicy
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
b) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

D. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 4 (pakiet nr 4):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Górze
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
b) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

E. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 5 (pakiet nr 5):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Bolesławcu
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

F. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 6 (pakiet nr 6):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Wołowie
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

G. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 7 (pakiet nr 7):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Jeleniej Górze
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 8

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

H. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 8 (pakiet nr 8):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Dzierżoniowie
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 9

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 9 (pakiet nr 9):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Kamiennej Górze
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 10

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

J. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 10 (pakiet nr 10):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Przemkowie
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 11

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

K. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 11 (pakiet nr 11):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Jaworze
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 12

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

L. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 12 (pakiet nr 12):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Polkowicach
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 13

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

M. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 13 (pakiet nr 13):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Wałbrzychu
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 14

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

N. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 14 (pakiet nr 14):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Bielawie
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 15

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

O. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 15 (pakiet nr 15):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Ziębicach
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 16

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

P. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 16 (pakiet nr 16):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Nowej Rudzie
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 17

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Q. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 17 (pakiet nr 17):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Świdnicy
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 18

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

R. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 18 (pakiet nr 18):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy we Wrocławiu
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 19

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

S. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 19 (pakiet nr 19):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Trzebnicy
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 20

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

T. ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 20 (pakiet nr 20):
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego w Hufcu Pracy w Strzelinie
1) Gwarantowana przez Zamawiającego ilość godzin do wykonania przez Wykonawcę wynosi:
a) Dla zadania częściowego od nr 3 do 20: wsparcie psychologiczne – 40 godzin, przez cały okres realizacji zamówienia.
Minimalny zakres tematyczny:
(wsparcie psychologiczne):
 Zajęcia będą realizowane wyłącznie w formie indywidualnej. Dopuszcza się zajęcia w formie grupowej
 Indywidualne konsultacje, obejmujące diagnozę indywidualnych potrzeb i problemów.
 Zapewnienie psychologicznego wsparcia.
 Stałe dyżury psychologiczne w odpowiedniej jednostce organizacyjnej OHP, w zależności od zadania częściowego w którym realizowane będzie zamówienie, będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z Kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 800 i nie później niż do godziny 1800.
 Pomoc w rozwiazywaniu sytuacji trudnych (m.in. pomoc w rozwiązywaniu osobistych problemów uczestników związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, barierami w kontaktach interpersonalnych, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań).
 Pomoc w interwencjach kryzysowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych
w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestników, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia
i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP, w których zawarte będzie: termin spotkań/częstotliwość, zalecenia co do dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich wychowawcy poszczególnych uczestników i kierownikowi jednostki organizacyjnej DWK OHP w zależności od danego zadania częściowego.
 Niezwłoczne informowanie wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia i życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej interwencji stosownych służb. Udzielenia wsparcia kadrze OHP
w zakresie uruchomienia stosownych procedur postępowania.
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego z wyników przeprowadzonych działań, zawierającego wnioski dotyczące kierunków rekomendowanych działań wychowawczych.
2) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb z „prawa opcji” (zamówienia opcjonalnego). Prawo opcji dotyczy możliwości złożenia dodatkowego zamówienia zarówno w dniu podpisania umowy (o ile Zamawiający zadeklaruje ten fakt w umowie) jak i w okresie trwania obowiązującej umowy, w zakresie przeprowadzenia dodatkowych godzin wsparcia psychologicznego – po cenach jednostkowych przedstawionych w formularzu ofertowym, w niżej wymienionym zakresie:
a) Dla zadania częściowego nr 3-20 (dodatkowa ilość godzin w zakresie zamówienia opcjonalnego, w okresie obowiązywania umowy wynosi odpowiednio dla każdego zadania częściowego z osobna, dla wsparcia psychologicznego: 25 godzin godzin).
2. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego prawem opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel, oraz chęcią uczestniczenia w zajęciach psychologicznych przez uczestników. W przypadku nieprzyznania dotacji na zakres objęty prawem opcji, lub w przypadku braku chętnych osób do wsparcia psychologicznego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego, jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego.
3. Uprawnienie o którym mowa w punkcie 2, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej ilości godzin w ramach „prawa opcji”. Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, z zastrzeżeniem, że termin wykonania usługi objętej prawem opcji nastąpi nie później niż do 15.12.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 1 i 2, oraz nie później niż do 31.10.2022 r. – w zakresie zadania częściowego nr 3-20. W przypadku niemożliwości złożenia oświadczenia (pisemnego zamówienia) na 14 dni przed w/w graniczną datą obowiązywania umowy tj. dla zadania częściowego nr 1-2 do 15.12.2022 r., lub dla zadania częściowego
nr 3 – 20 do 31.10.2022 r., wykonanie zamówienia objętego prawem opcji nastąpi, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na realizację i zobowiąże się do wykonania zamówienia opcjonalnego w terminie obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia w pracy psychologa z młodzieżą w wieku 15-18 lat

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności zawodowej, jeżeli wykaże że do realizacji zamówienia dysponuje lub będzie dysponował osobami zdolnymi do realizacji zamówienia tj.: dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobą dla każdego zadania częściowego z osobna, mającą pełnić funkcję psychologa która:
 ukończyła studia psychologiczne w polskiej szkole wyższej, zakończone uzyskaniem dyplomu z tytułem magistra psychologii lub wykształcenie uzyskane za granicą uznane w Polsce za równorzędne, zakończone uzyskaniem dyplomu z tytułem magistra psychologii.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:

a) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż
3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:
a) W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności zawodowej zamawiający żąda:
 wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, o których mowa w części XXVII.1.4) wzór wykazu tych osób stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
UWAGA:
W przypadku składania ofert na więcej niż jedno zadanie częściowe, Wykonawca musi:
• dla zadania częściowego nr 1 – 2 zapewnić dla tych wszystkich zadań częściowych przynajmniej jedną osobę – psychologa, po jednym odrębnym na każdą miejscowość. (Jedna i ta sama osoba pod jednym nazwiskiem, może świadczyć usługę tylko w jednej miejscowości).
• dla zadania częściowego nr 3 – 20, zapewnić dla tych wszystkich zadań częściowych przynajmniej jedną osobę – psychologa, po jednym odrębnym na każdą miejscowość z zastrzeżeniem, że jedna i ta sama osoba pod tym samym nazwiskiem, może świadczyć usługę w nie więcej niż pięciu miejscowościach.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

i) Doświadczenie zawodowe psychologa (wzór załącznik nr 5) – informacja niezbędna do przyznania punktacji w kryterium doświadczenia zawodowego psychologa – jeśli dokument nie zostanie złożony (wypełniony), oferta będzie ważna, ale Wykonawca otrzyma zero punktów w kryterium doświadczenia zawodowego psychologów.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (np. spółka cywilna, konsorcjum).
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
4. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający może żądać od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
5. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w ust. 4, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
6. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ust. 1, zamawiający może żądać od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
7. Przepis ust. 6 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.
8. Przepisy ust. 4-6 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 Pzp lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2022-04-25 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć na e-PUAP dostępnego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal i udostępnionego na miniPortalu dostępnego pod adresem https://miniportal.uzp.gov.pl/, na konto Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP (nazwa odbiorcy- adres skrzynki ePUAP: Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu)

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2022-04-25 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2022-05-24

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:

Część 1 : Tak

Część 2 : Tak

Część 3 : Tak

Część 4 : Tak

Część 5 : Tak

Część 6 : Tak

Część 7 : Tak

Część 8 : Tak

Część 9 : Tak

Część 10 : Tak

Część 11 : Tak

Część 12 : Tak

Część 13 : Tak

Część 14 : Tak

Część 15 : Tak

Część 16 : Tak

Część 17 : Tak

Część 18 : Tak

Część 19 : Tak

Część 20 : Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Dla wszystkich zadań częściowych od numeru 1 do 20, Zamawiający zastosował tryb podstawowy z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert, które podlegają ocenie w ramach kryteriów oceny ofert, a po zakończeniu negocjacji zamawiający zaprasza wykonawców do składania ofert dodatkowych (art. 275 pkt 2 Pzp).
Prowadzenie negocjacji w celu ulepszenia treści oferty jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie jego obowiązkiem.
NAJNOWSZE ZLECENIE
Zlecę wykonanie manicure hybrydowego - Legnica
  • Lokalizacja zleceniadolnośląskie
  • Data dodania25-04-2024
  • Zleceniodawcaosoba fizyczna
Zlecę wykonanie manicure hybrydowego. Czekam na kontakt. Pozdrawiam.