Przeprowadzenie specjalistycznych usług dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku...

Dane przetargów udostępnia Urząd Zamówień Publicznych.
Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące publikowanych treści prosimy kierować na:
https://www.uzp.gov.pl
Przeprowadzenie specjalistycznych usług dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w ilości godzin zależnej od potrzeb zamawiającego w roku 2022
  • Typ ogłoszeniaOgłoszenie o zamówieniu
  • MiastoToruń
  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Rodzaj zamówieniaUsługi
  • Rodzaj zamawiającegoZamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
  • Termin składania wniosków2022-04-15
  • ZamawiającyKUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU
  • Data publikacji ogłoszenia2022-04-06
  • Numer ogłoszenia2022/BZP 00112789
TREŚĆ PRZETARGU

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przeprowadzenie specjalistycznych usług dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w ilości godzin zależnej od potrzeb zamawiającego w roku 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 11 lokal 13

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 56 645 70 68

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kujawsko-pomorska@ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kujawsko-pomorska-bip.ohp.pl/khp/zamowienia-publiczne

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie specjalistycznych usług dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w ilości godzin zależnej od potrzeb zamawiającego w roku 2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7da695e-b5a3-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045471/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Przeprowadzenie specjalistycznych usług dla młodzieży OHP

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://kujawsko-pomorska-bip.ohp.pl/khp/zamowienia-publiczne

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1) Z zastrzeżeniem art. 61 ust 2 ustawy, komunikacja między zamawiającym, a wykonawcami, w tym oferty oraz wszelkie oświadczenia, wnioski ( w tym o wyjaśnienie treści SWZ), zawiadomienia i informacje przekazywane są wyłącznie poprzez ich złożenie na elektronicznej platformie miniPortal pod adresem: https://miniportal.uzp.gov.pl/(zwana dalej ,,Platformą’’), ePUAP dostępnego pod adresem:https://epuap.gov.pli pod nazwą postępowania wskazaną w tytule SWZ.
2) Korespondencja przekazywana zamawiającemu w inny sposób (np. listownie, e-mailem) nie będzie brana pod uwagę.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty o których mowa w niniejszym postępowaniu zgodnie z art. 61 ust 1 ustawy, składa się , pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
2) Sposób sporządzania podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r, w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenia zamówienia publicznego lub konkursu oraz w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r., w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
3) Dokumenty wymagane przez zamawiającego opisane w SWZ lub ogłoszeniu o zamówieniu, winny być załączone w formie plików w formacie odpowiednio: .xml, .pdf, .doc, .docx, .xls lub .xlsx.
4) W celu złożenia oferty wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z Regulaminem i instrukcją postępowania dla wykonawców platformy miniPortalpod adresem https://moj.gov.pl/nforms/e-zamowienia/zalaczniki/Instrukcja_dla_Zamawiajacych_i_Wykonawcow.pdf i postępować zgodnie z instrukcją zawartą w nim.
5) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto na portalu ePUAP, które umożliwia dostęp do następujących formularzy: ,,Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku’’ oraz formularz do komunikacji’’.
6) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy, o których mowa w pkt 5 wynosi 150 MB.
7) Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń, lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na ePUAP.
8) Dane postępowanie można wyszukać na liście wszystkich postępowań na platformie miniPortal, klikając opcję ,,Dla Wykonawców’’ lub ze strony głównej z zakładki ,,Postępowania’’
9) W celu prawidłowego złożenia oferty czy wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wykonawcy powinni posługiwać się 32 znakami identyfikatora z platformy miniPortal.
Uwaga: w przypadku gdy wykonawca składając ofertę przez miniPortal, wprowadzi w formularz ID z platformy e-Zamówienia, oferta taka nie będzie widoczna na liście złożonych ofert i nie będzie możliwe na jej odszyfrowanie.
10) Wykonawca może wycofać złożoną przez siebie ofertę przed upływem terminu składania ofert (ewentualna zmiana oferty odbywa się poprzez jej wycofanie oraz złożenie nowej oferty – z uwagi na zaszyfrowanie plików oferty brak jest możliwości edycji złożonej oferty).
11) Wykonawca nie może wycofać oferty po upływie terminu składania ofert.
12) Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej KPWK OHP pod adresem: http://kujawsko-pomorska-bip.ohp.pl/khp/zamowienia-publiczne
13) Zasady określone w niniejszym rozdziale nie dotyczą dokumentów składanych przez wykonawców przed podpisaniem umowy oraz zabezpieczenia należytego wykonania umowy, jeżeli są wymagane.
14) Zamawiający nie przewiduje możliwości ograniczenia liczby wykonawców, których zaprosi do negocjacji, stosując kryteria oceny ofert.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zamawiający prowadzi i udostępnia protokół postępowania na zasadach określonych w ustawie oraz Rozporządzeniu Ministra Rozwoju , Pracy i Technologii z dnia 18 grudnia
2020 r. w sprawie protokołów postępowania oraz dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
2. Nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępnione oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za ujawnienie ww. informacji, w sytuacji, gdy wykonawca odpowiednio nie wydzieli tych informacji i odpowiednio ich nie oznaczy. Wykonawca nie może zastrzec informacji o których mowa w art. 222 ust 5 ustawy.
3. W sytuacji, gdy wykonawca zastrzeże w ofercie informacje, które nie stanowią tajemnicy przedsiębiorstwa lub są jawne na podstawie przepisów ustawy lub odrębnych przepisów, informacje te będą podlegały udostępnieniu na takich samych zasadach, jak pozostałe niezastrzeżone dokumenty.
4. Zamawiający udostępnia dane osobowe, o których mowa w art. 10 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (DZ. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016, str. 1, ze zm.)zwanego dalej ,,RODO’’, w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej, o których mowa w ustawie, do upływu terminu ich wniesienia.
5. Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 RODO, zamawiający informuje, że:
1) administratorem danych osobowych jest Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, ul. Poznańska 11/13, 87-100 Toruń;
2) kontakt do inspektora ochrony danych: iodo.kupo@ohp.pl lub pisemny na adres:
87-100 Toruń, ul. Poznańska 11/13
3) dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia;
4) odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o obowiązujące przepisy,
5) dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 5 lat, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio dotyczących Wykonawcy jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy PZP;
7) w odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO;
8) Wykonawca posiada :
 na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Wykonawcy;
 na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych;
 na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
 prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Wykonawcy narusza przepisy RODO;
9) Wykonawcy nie przysługuje:
 w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
 prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
 na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Wykonawcy jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.”

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: KPWK. ADM. 271.12.2022

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 4

4.1.10.) Ofertę można składać na kilka części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie terapii uzależnień indywidualnej i grupowej dla stacjonarnej młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu – 69 godzin na cały okres realizacji umowy.
1.1 Zakres pomocy w ramach świadczonej usługi to uwolnienie od nałogów i uzależnień (od środków odurzających, psychoaktywnych i innych uzależnień cywilizacyjnych) oraz przeciwdziałanie na etapie stwierdzonego ryzyka wystąpienia uzależnień, a także pomoc w obliczu zjawiska bycia współuzależnionym.
1.2 Usługa składa się z następujących zadań:
 Zapoznanie się Wykonawcy z opinią imienną z postępowania diagnostycznego zawierającą wnioski z badania i kierunki działań terapeutycznych,
 Opracowanie kontraktu terapeutycznego – wyznaczenie celów oraz czasu na ich zrealizowanie,
 Opracowanie i uzgodnienie z osobą koordynującą wychowanie w WK (w konsultacji z kierownikiem jednostki) harmonogramu realizowanej terapii indywidualnej lub/i grupowej,
 Prowadzenie terapii uzależnień – indywidualnej lub/i grupowej dla uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu wyodrębnionych po przeprowadzeniu diagnozy wstępnej i pogłębionej,
 Na zakończenie określenie na piśmie indywidualnie w stosunku do każdego uczestnika poddanego terapii dalszych oddziaływań wychowawczych lub/i terapeutycznych
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego oraz sformułowanie wniosków dotyczących świadczonej usługi.
1.3 Informacje zebrane w czasie terapii uzależnień powinny być opracowane w formie umożliwiającej ich wykorzystanie zarówno bezpośrednio w procesie wychowania i kształcenia, jak i w działalności organizacyjno-zarządczej OHP.
1.4 Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do niezwłocznego przekazania Zamawiającemu informacji nt. zagrożenia zdrowia i życia uczestnika OHP.
1.5 Terapia zostanie przeprowadzona w pomieszczeniach Wykonawcy lub Zamawiającego (do uzgodnienia w każdym konkretnym przypadku) zapewniających nieskrępowaną pracę z uczestnikiem, pełną poufność i dyskrecję prowadzonych rozmów, bez ingerencji osób trzecich oraz spełniających warunki BHP i Ppoż.
1.6 W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu terapia będzie się odbywała według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 8.00 i nie później niż do godziny 20.00. Dopuszcza się możliwość w wyjątkowych przypadkach przeprowadzenia terapii w soboty w godzinach 9.00-15.00 po uzyskaniu wcześniejszej zgody zamawiającego.
1.7 W sytuacjach uniemożliwiających osobiste przybycie na terapię, Wykonawca może świadczyć usługi w innym miejscu (w domu uczestnika OHP) lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość (Internet, telefon).
1.8 Oferent zobowiązany będzie do informowania Zamawiającego niezwłocznie, jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od zaistnienia zdarzenia (telefonicznie lub e-mailem) o zaistniałych trudnościach w realizacji zadania.
1.9 Uzyskane informacje i dane zostaną zgromadzone i zgodnie z przepisami RODO będą użytkowane z zachowaniem najwyższej poufności oraz odpowiedzialności etycznej i zawodowej osób zaangażowanych w realizację zadania.
1.10 Dopuszcza się możliwość przeprowadzenia terapii on-line w przypadku zaostrzenia stanu zagrożenia epidemicznego, pozostawania uczestnika lub/i wykonawcy w kwarantannie lub izolacji lub wprowadzenia nowych przepisów.
1.11 W związku z wprowadzeniem na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 Dz.U. 2020.491 w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych, a w szczególności zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji.

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-12-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: a) Cena – waga kryterium punktów
Sposób przyznawania punktów w kryterium ,,Cena’’

b) Doświadczenie wynikające ze zrealizowanych zleceń podobnych do przedmiotu zamówienia – 40 %, 1% = 1 pkt.
• Sposób oceny ofert w zakresie kryterium „Doświadczenie’’ wynikające ze zrealizowanych zleceń podobnych do przedmiotu zamówienia”. Sposób przyznawania punktacji:
- co najmniej 2 lata doświadczenia lub 120 godzin przepracowanych z młodzieżą - 0 punktów,
- doświadczenie od 2 do 3 lata lub do 180 godzin przepracowanych z młodzieżą - 10 punktów,
- doświadczenie od 3 do 4 lat lub do 240 godzin przepracowanych z młodzieżą - 20 punktów,
- doświadczenie od 4 do 5 lat lub do 300 godzin przepracowanych z młodzieżą - 30 punktów,
- doświadczenie powyżej 5 lat lub do 360 godzin przepracowanych z młodzieżą – 40 punktów,

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie terapii uzależnień indywidualnej i grupowej dla stacjonarnej młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Toruniu– 29 godzin na cały okres realizacji umowy
2.1 usługi to uwolnienie od nałogów i uzależnień (od środków odurzających, psychoaktywnych i innych uzależnień cywilizacyjnych) oraz przeciwdziałanie na etapie stwierdzonego ryzyka wystąpienia uzależnień, a także pomoc w obliczu zjawiska bycia współuzależnionym.
2.2 Usługa składa się z następujących zadań:
 Zapoznanie się Wykonawcy z opinią imienną z postępowania diagnostycznego zawierającą wnioski z badania i kierunki działań terapeutycznych,
 Opracowanie kontraktu terapeutycznego – wyznaczenie celów oraz czasu na ich zrealizowanie,
 Opracowanie i uzgodnienie z osobą koordynującą wychowanie w WK (w konsultacji z kierownikiem jednostki) harmonogramu realizowanej terapii indywidualnej lub/i grupowej,
 Prowadzenie terapii uzależnień – indywidualnej lub/i grupowej dla uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu wyodrębnionych po przeprowadzeniu diagnozy wstępnej i pogłębionej,
 Na zakończenie określenie na piśmie indywidualnie w stosunku do każdego uczestnika poddanego terapii dalszych oddziaływań wychowawczych lub/i terapeutycznych
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego oraz sformułowanie wniosków dotyczących świadczonej usługi.
2.3 Informacje zebrane w czasie terapii uzależnień powinny być opracowane w formie umożliwiającej ich wykorzystanie zarówno bezpośrednio w procesie wychowania i kształcenia, jak i w działalności organizacyjno-zarządczej OHP.
2.4 Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do niezwłocznego przekazania Zamawiającemu informacji nt. zagrożenia zdrowia i życia uczestnika OHP.
2.5 Terapia zostanie przeprowadzona w pomieszczeniach Wykonawcy lub Zamawiającego (do uzgodnienia w każdym konkretnym przypadku) zapewniających nieskrępowaną pracę z uczestnikiem, pełną poufność i dyskrecję prowadzonych rozmów, bez ingerencji osób trzecich oraz spełniających warunki BHP i Ppoż.
2.6 W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Toruniu terapia będzie się odbywała według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 8.00 i nie później niż do godziny 20.00. Dopuszcza się możliwość w wyjątkowych przypadkach przeprowadzenia terapii w soboty w godzinach 9.00-15.00 po uzyskaniu wcześniejszej zgody zamawiającego.
2.7 W sytuacjach uniemożliwiających osobiste przybycie na terapię, Wykonawca może świadczyć usługi w innym miejscu (w domu uczestnika OHP) lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość (Internet, telefon).
2.8 Oferent zobowiązany będzie do informowania Zamawiającego niezwłocznie, jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od zaistnienia zdarzenia (telefonicznie lub e-mailem) o zaistniałych trudnościach w realizacji zadania.
2.9 Uzyskane informacje i dane zostaną zgromadzone i zgodnie z przepisami RODO będą użytkowane z zachowaniem najwyższej poufności oraz odpowiedzialności etycznej i zawodowej osób zaangażowanych w realizację zadania.
2.10 Dopuszcza się możliwość przeprowadzenia terapii on-line w przypadku zaostrzenia stanu zagrożenia epidemicznego, pozostawania uczestnika lub/i wykonawcy w kwarantannie lub izolacji lub wprowadzenia nowych przepisów.
2.11 W związku z wprowadzeniem na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 Dz.U. 2020.491 w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych, a w szczególności zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-12-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: a) Cena – waga kryterium punktów
Sposób przyznawania punktów w kryterium ,,Cena’’

b) Doświadczenie wynikające ze zrealizowanych zleceń podobnych do przedmiotu zamówienia – 40 %, 1% = 1 pkt.
• Sposób oceny ofert w zakresie kryterium „Doświadczenie’’ wynikające ze zrealizowanych zleceń podobnych do przedmiotu zamówienia”. Sposób przyznawania punktacji:
- co najmniej 2 lata doświadczenia lub 120 godzin przepracowanych z młodzieżą - 0 punktów,
- doświadczenie od 2 do 3 lata lub do 180 godzin przepracowanych z młodzieżą - 10 punktów,
- doświadczenie od 3 do 4 lat lub do 240 godzin przepracowanych z młodzieżą - 20 punktów,
- doświadczenie od 4 do 5 lat lub do 300 godzin przepracowanych z młodzieżą - 30 punktów,
- doświadczenie powyżej 5 lat lub do 360 godzin przepracowanych z młodzieżą – 40 punktów,

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja usług interwencyjnych dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Hufcu Pracy we Włocławku, w zakresie terapii uzależnień––16 godzin na cały okres realizacji umowy
3.1 Usługa składa się z następujących zadań:
 Przyjmowanie od Kierownika jednostki OHP pisemnych zgłoszeń uczestników znajdujących się w sytuacjach nadzwyczajnych i reagowanie na nie w celu udzielania odpowiedniej pomocy.
 Wyznaczenie przez Wykonawcę najbliższego terminu terapii uzależnień,
 Sporządzenie ogólnego raportu końcowego oraz sformułowanie wniosków dotyczących świadczonej usługi.
 Prowadzenie niezbędnej dokumentacji – wykazu godzinowego zrealizowanych konsultacji.
3.2 Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do niezwłocznego przekazania Zamawiającemu informacji nt. zagrożenia zdrowia i życia uczestnika OHP.
3.3 Terapia zostanie przeprowadzona w pomieszczeniach Wykonawcy lub Zamawiającego (do uzgodnienia w każdym konkretnym przypadku) zapewniających nieskrępowaną pracę uczestnikiem, pełną poufność i dyskrecję prowadzonych rozmów, bez ingerencji osób trzecich oraz spełniających warunki BHP i Ppoż.
3.4 W Hufcu Pracy we Włocławku konsultacja będzie się odbywała w godzinach nie wcześniej niż od godz. 8.00 i nie później niż do godziny 17.00.
3.5 W sytuacjach uniemożliwiających osobiste przybycie na terapię, wykonawca może świadczyć usługi w innym miejscu (w domu uczestnika OHP) lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość (Internet, telefon).
3.6 Informacje zebrane w czasie udzielania terapii powinny być opracowane w formie umożliwiającej ich wykorzystanie zarówno bezpośrednio w procesie wychowania i kształcenia, jak i w działalności organizacyjno-zarządczej OHP.
3.7 Oferent zobowiązany będzie do informowania Zamawiającego niezwłocznie, jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od zaistnienia zdarzenia (telefonicznie lub e-mailem), o zaistniałych trudnościach w realizacji zadania.
3.8 Uzyskane informacje i dane zostaną zgromadzone i zgodnie z przepisami RODO będą użytkowane z zachowaniem najwyższej poufności oraz odpowiedzialności etycznej i zawodowej osób zaangażowanych w realizację zadania.
3.9 Dopuszcza się możliwość przeprowadzenia terapii on-line w przypadku zaostrzenia stanu zagrożenia epidemicznego, pozostawania uczestnika lub/i wykonawcy w kwarantannie lub izolacji lub wprowadzenia nowych przepisów.
3.10 W związku z wprowadzeniem na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 Dz.U. 2020.491 w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych, a w szczególności zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-12-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: a) Cena – waga kryterium punktów
Sposób przyznawania punktów w kryterium ,,Cena’’

b) Doświadczenie wynikające ze zrealizowanych zleceń podobnych do przedmiotu zamówienia – 40 %, 1% = 1 pkt.
• Sposób oceny ofert w zakresie kryterium „Doświadczenie’’ wynikające ze zrealizowanych zleceń podobnych do przedmiotu zamówienia”. Sposób przyznawania punktacji:
- co najmniej 2 lata doświadczenia lub 120 godzin przepracowanych z młodzieżą - 0 punktów,
- doświadczenie od 2 do 3 lata lub do 180 godzin przepracowanych z młodzieżą - 10 punktów,
- doświadczenie od 3 do 4 lat lub do 240 godzin przepracowanych z młodzieżą - 20 punktów,
- doświadczenie od 4 do 5 lat lub do 300 godzin przepracowanych z młodzieżą - 30 punktów,
- doświadczenie powyżej 5 lat lub do 360 godzin przepracowanych z młodzieżą – 40 punktów,

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: doswiadczenie

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla stacjonarnej młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu – 87 godzin na cały okres realizacji umowy
4.1 Wsparcie psychologiczne ukierunkowane będzie na rozwiązywaniu następujących problemów uczestników OHP:
a) Pokonywanie trudności przystosowawczych do życia społecznego.
b) Radzenie sobie ze stresem, napięciami, presją rówieśniczą, rozwiązywanie konfliktów.
c) Radzenie sobie z bezradnością wobec przeciwności życiowych i wzmacnianie odporności psychicznej w obliczu różnych okoliczności.
d) Poszerzanie świadomości dotyczącej rozpoznawania swoich potrzeb i nabywanie umiejętności konstruktywnego zaspokajania ich oraz umiejętności poszukiwania i przyjmowania pomocy.
e) Zapewnienie wszelkich zasobów potrzebnych do tego, aby młody człowiek i jego rodzina poradzili sobie w obliczu nagłych kryzysów życiowych i wyszli z fazy kryzysu z jak najmniejszymi konsekwencjami w kontekście zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa.
f) Minimalizowanie zjawiska przemocy rówieśniczej poprzez działania integrujące grupę i naukę zastępowania agresji.
g) Wczesne reagowanie na rozpoznane osobiste problemy u młodych ludzi i zapewnienie niezwłocznej pomocy, co zapobiega wystąpieniu zdarzeń nadzwyczajnych, jak np. okaleczenia, a nawet samobójstwa.
h) Zwiększenie na świadomości na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych, informowanie o ryzyku i konsekwencjach używania substancji psychoaktywnych.
i) Promowanie zdrowego stylu życia i wyrobienie nawyku stosowania zasad higieny psychicznej.
4.2 Usługa składa się z następujących zadań:
 Opracowanie i uzgodnienie z osobą koordynującą wychowanie w WK (w konsultacji z kierownikiem jednostki) harmonogramu realizowanego wsparcia.
 Prowadzenie stałych konsultacji psychologicznych (dyżurów) dla uczestników stacjonarnej w OSiW Grudziądzu,.
 Udzielanie pomocy rodzicom, wychowawcom w ich pracy z uczestnikami sprawiającymi trudności wychowawcze.
 Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczniów, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia i poradnictwa psychologicznego.
 Prowadzenie kart informacyjnych wsparcia danego uczestnika OHP- terminy spotkań, częstotliwość, zalecenia co dalszych kierunków pracy wychowawczej oraz systematycznego przekazywania ich kierownikowi jednostki.
 W odniesieniu do konsultacji grupowej – sporządzenie pisemnej informacji dla wychowawców w zakresie dalszych zalecanych odziaływań wobec danej grupy wychowawczej.
 Niezwłocznego poinformowania wychowawcy i kierownika jednostki o ewentualnych stwierdzeniach zagrożenia dla zdrowia życia uczestnika OHP lub szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, wymagającej i interwencji stosowanych służb. Udzielenie również wsparcia kadrze OHP w zakresie uruchomienia stosowanych procedur postepowania.
 Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczniów, rodziców i wychowawców oraz przeprowadzenie indywidualnego wsparcia i poradnictwa psychologicznego.
4.3 Informacje zebrane w czasie konsultacji psychologicznej powinny być opracowane w formie umożliwiającej ich wykorzystanie zarówno bezpośrednio w procesie wychowania i kształcenia, jak i w działalności organizacyjno-zarządczej OHP.
4.4 Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do niezwłocznego przekazania Zamawiającemu informacji nt. zagrożenia zdrowia i życia uczestnika OHP.
4.5 Usługa zostanie przeprowadzona w pomieszczeniach Wykonawcy lub Zamawiającego (do uzgodnienia w każdym konkretnym przypadku) zapewniających nieskrępowaną pracę z uczestnikiem, pełną poufność i dyskrecję prowadzonych rozmów, bez ingerencji osób trzecich oraz spełniających warunki BHP i Ppoż.
4.6 W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu konsultacje będą się odbywały według harmonogramu uzgodnionego w porozumieniu z kierownikiem jednostki organizacyjnej OHP, w godzinach ustalonych z uczestnikiem, jednak nie wcześniej niż od godz. 8.00 i nie później niż do godziny 20.00. Dopuszcza się możliwość w wyjątkowych przypadkach przeprowadzenia konsultacji w soboty w godzinach 9.00-15.00 po uzyskaniu wcześniejszej zgody zamawiającego.
4.7 W sytuacjach uniemożliwiających osobiste przybycie na wsparcie psychologiczne, Wykonawca może świadczyć usługi w innym miejscu (w domu uczestnika OHP) lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość (Internet, telefon).
4.8 Oferent zobowiązany będzie do informowania Zamawiającego niezwłocznie, jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od zaistnienia zdarzenia (telefonicznie lub e-mailem) o zaistniałych trudnościach w realizacji zadania.
4.9 Uzyskane informacje i dane zostaną zgromadzone i zgodnie z przepisami RODO będą użytkowane z zachowaniem najwyższej poufności oraz odpowiedzialności etycznej i zawodowej osób zaangażowanych w realizację zadania.
4.10 Dopuszcza się możliwość przeprowadzenia wsparcia on-line w przypadku zaostrzenia stanu zagrożenia epidemicznego, pozostawania uczestnika lub/i wykonawcy w kwarantannie lub izolacji lub wprowadzenia nowych przepisów.
4.11 W związku z wprowadzeniem na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 DzU 2020.491 w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych, a w szczególności zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji.

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2022-12-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: a) Cena – waga kryterium punktów
Sposób przyznawania punktów w kryterium ,,Cena’’

b) Doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia wsparcia psychologicznego dla młodzieży powyżej 14 roku życia – 40 %, 1% = 1 pkt.
• Sposób oceny ofert w zakresie kryterium „Doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia wsparcia psychologicznego dla młodzieży powyżej 14 roku życia’’.
• Sposób przyznawania punktacji:
- co najmniej 2 lata doświadczenia - 0 punktów,
- doświadczenie od 2 do 3 lat - 10 punktów,
- doświadczenie od 3 do 4 lat - 20 punktów,
- doświadczenie od 4 do 5 lat - 30 punktów,
- doświadczenie powyżej 5 lat – 40 punktów,

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który spełnia określony warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający uzna, że wykonawca posiada wymagane zdolności techniczne lub zawodowe dotyczące kadry, zapewniające należyte wykonanie zamówienia, jeżeli wykonawca wykaże, że dla:
Części 1 – Przeprowadzenie terapii uzależnień indywidualnej i grupowej dla stacjonarnej młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu będzie posiadał w zakresie:
i. Wykształcenia–Ukończenie szkolenia w dziedzinie uzależnień, organizowanego w szkołach akredytowanych przez Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii lub Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i uzyskanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień tych instytucji,
ii. Doświadczenia: - 2 lata lub 120 godzin pracy z młodzieżą.
Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować 1 (jedną) osobą w danej lokalizacji realizująca usługę przez cały okres objęty umową dotyczy Części 1, 2 , 4.
Posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
Włada językiem polskim w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Nie

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia wraz z oświadczeniem podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzającym brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby (według wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu;
Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które usługi, wykonają poszczególni wykonawcy, według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Uwaga. Ww. dokument należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia.
Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, składany na potwierdzenie spełnienia warunku według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ (dokument wymagany do oferty na podstawie art. 274 ust. 2 ustawy).

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Oprócz przypadków, o których mowa w art. 455 Pzp Zamawiający dopuszcza możliwość wprowadzania zmiany umowy, bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku zaistnienia okoliczności niemożliwych do przewidzenia w chwili zawierania umowy w szczególności wystąpienia którejkolwiek z następujących okoliczności i na odpowiednio wskazanych warunkach:
a) Zmiana terminu realizacji umowy spowodowana koniecznością realizacji dodatkowych usług, nieobjętych zamówieniem podstawowym, przy czym przedłużenie terminu nastąpi o liczbę dni niezbędną Wykonawcy do zrealizowania dodatkowych usług,
b) Zmiana wysokości wynagrodzenia spowodowana koniecznością zwiększenia zakresu świadczenia usługi w przypadku uzasadnionej konieczności zwiększenia liczby godzin przeprowadzonego wsparcia psychologicznego,
c) Zmiana wysokości wynagrodzenia spowodowana koniecznością wydłużenia terminu świadczenia usługi, w celu zapewnienia jej ciągłości.
d) Zmiana wysokości wynagrodzenia spowodowana koniecznością realizacji dodatkowych usług, nieobjętych zamówieniem podstawowym, których obowiązek realizacji wynikać będzie z dokumentów lub decyzji właściwych organów.
4. Nie stanowi istotnej zmiany umowy zmiana danych teleadresowych, osób odpowiedzialnych za kontakty i nadzór nad przedmiotem umowy, danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną umowy (np. zmiana rachunku bankowego).
5. Wszelkie zmiany umowy wymagają pod rygorem nieważności formy pisemnej i podpisania przez obydwie strony niniejszej umowy.
6. Z wnioskiem o zmianę umowy może wystąpić zarówno Wykonawca, jak i Zamawiający.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2022-04-15 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma Miniportal https://miniportal.uzp.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2022-04-15 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:

Część 1 : Tak

Część 2 : Tak

Część 3 : Tak

Część 4 : Tak

NAJNOWSZE ZLECENIE
Zlecę świadczenie podstawowych usług fryzjerskich i kosmetycznych - Krzyżówki
  • Lokalizacja zleceniakujawsko-pomorskie
  • Data dodania21-11-2024
  • Zleceniodawcaosoba fizyczna
Zlecę świadczenie podstawowych usług fryzjerskich i kosmetycznych dla podopiecznych DDP. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.