Rozbudowa systemu informatycznego Omega-PSIR w ramach projektu „UPWR 2.0: Międzynarodowy...

Dane przetargów udostępnia Urząd Zamówień Publicznych.
Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące publikowanych treści prosimy kierować na:
https://www.uzp.gov.pl
Rozbudowa systemu informatycznego Omega-PSIR w ramach projektu „UPWR 2.0: Międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” umowa nr POWR.03.05.00-00-Z062/18, w zakresie modułów: a) Wiodące Zespoły Badawcze b)Eksperci c)Patenty, produkty, wdrożenia
  • Typ ogłoszeniaOgłoszenie o zamówieniu
  • MiastoWrocław
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Rodzaj zamówieniaUsługi
  • Rodzaj zamawiającegoInny
  • Termin składania wniosków2021-01-15
  • Tryb udzielenia zamówieniaPrzetarg nieograniczony
  • ZamawiającyUniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Data publikacji ogłoszenia2020-12-31
  • Numer ogłoszenia776947-N-2020
TREŚĆ PRZETARGU


Ogłoszenie nr 776947-N-2020 z dnia 31.12.2020 r.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu: Rozbudowa systemu informatycznego Omega-PSIR w ramach projektu „UPWR 2.0: Międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” umowa nr POWR.03.05.00-00-Z062/18, w zakresie modułów: a) Wiodące Zespoły Badawcze b)Eksperci c)Patenty, produkty, wdrożenia
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Tak

Nazwa projektu lub programu
UPWR 2.0: Międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych
Nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający
Nie
Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania
Nie
Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających
Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej
Nie
W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:
Informacje dodatkowe:
I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, krajowy numer identyfikacyjny 18670000000000, ul. ul. C.K. Norwida  25 , 50-375  Wrocław, woj. dolnośląskie, państwo Polska, tel. 713 205 020, e-mail biuro.zampub@upwr.edu.pl, faks 713 205 386.
Adres strony internetowej (URL): www.upwr.edu.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny (proszę określić):
uczelnia publiczna
I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):
I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Tak
www.upwr.edu.pl

Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
https://bip.upwr.edu.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-powyzej-30000-euro/uslugi

Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie
Nie
adres

Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Nie
Inny sposób:

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Tak
Inny sposób:
Ofertę sporządzoną w formie pisemnej należy złożyć w siedzibie zamawiającego.
Adres:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, 50-375 Wrocław, ul. C.K. Norwida 25, pokój nr 144 (Kancelaria Ogólna).

Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Rozbudowa systemu informatycznego Omega-PSIR w ramach projektu „UPWR 2.0: Międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” umowa nr POWR.03.05.00-00-Z062/18, w zakresie modułów: a) Wiodące Zespoły Badawcze b)Eksperci c)Patenty, produkty, wdrożenia
Numer referencyjny: R0AP0000.271.99.2020
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny
Nie

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:
Nie
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:

Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:

Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:



II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu informatycznego Omega-PSIR w ramach projektu „UPWR 2.0: Międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” umowa nr POWR.03.05.00-00-Z062/18, w zakresie modułów:a) Wiodące Zespoły Badawcze b) Ekspercic) Patenty, produkty, wdrożenia.2. Zakres Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę systemu informatycznego o dedykowane moduły oraz szkolenie administratorów systemu informatycznego oraz zespołu analityków do samodzielnego zarządzania, konfigurowania i nadzoru nad eksploatacją rozbudowanych/ nowych modułów:a) Dostawę i instalację nowego modułu systemu informatycznego: moduł Wiodące Zespoły Badawczeb) Dostawę i instalację funkcjonalności rozbudowy modułów systemu informatycznego: moduł Eksperci i moduł Patenty, produkty, wdrożeniac) Opracowanie szczegółowego harmonogramu prac związanych z realizacją Umowy, z podziałem na etapyd) Opracowanie, dostawę i instalację funkcjonalności Systemu zgodnie z harmonogrameme) Zapewnienie możliwości generowania przez system informatyczny zestawień i raportów z możliwością zapisu i wydruku, obejmujących rozbudowywane/nowe modułyf) Opracowanie i dostarczenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla dostarczonych modułówg) Wykonanie konfiguracji, parametryzacji, modyfikacji i uruchomienie nowych modułów w systemie informatycznym u Zamawiającegoh) Przeszkolenie administratorów systemu informatycznego oraz zespołu analityków do samodzielnego zarządzania, konfigurowania i nadzoru nad eksploatacją rozbudowanych/ nowych modułówi) Udzielenie gwarancji i rękojmi na okres co najmniej 24 miesięcy na wykonany przedmiot zamówienia od dnia podpisania końcowego protokołu odbioru bez uwag.3 Wymagania ogólnea) Wszystkie moduły muszą być zintegrowane z posiadanym przez zamawiającego system informatycznym tzn. zapewnić jednokrotne wprowadzanie danych, dostęp do niezbędnych dla danej funkcjonalności danych bez konieczności ich replikowania, kopiowania czy też ponownego wprowadzania, a także natychmiastową widoczność wprowadzonych zmian w danych we wszystkich miejscach, w których dane są wykorzystywane.b) Rozbudowane moduły w systemie informatycznym muszą zapewniać komunikację z Użytkownikami systemu za pośrednictwem polskojęzycznego i anglojęzycznego interfejsu4.Szczegółowe wymagania funkcjonalne opisane są w załączniku nr 6 do SIWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

II.5) Główny kod CPV: 72260000-5
Dodatkowe kody CPV:


II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)

II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
miesiącach:    lub dniach:
lub
data rozpoczęcia:   lub zakończenia: 30.06.2023

II.9) Informacje dodatkowe:
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków:
Informacje dodatkowe Zamawiający nie wyznacza szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków:
Informacje dodatkowe Zamawiający nie wyznacza szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków: Zamawiający nie wyznacza szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: Nie
Informacje dodatkowe: Zamawiający nie ustanawia szczegółowych warunków udziału w postępowaniu. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia”/„nie spełnia” w oparciu o informacje potwierdzone w oświadczeniach złożonych przez Wykonawców.
III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA
III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp Tak Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:







III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Tak
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
Nie
III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:
Wykonawca w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 (tj. o kwocie jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, firmy oraz adresach wykonawców którzy złożyli oferty w terminie, cenie, terminie wykonania zamówienia, okresu gwarancji i warunkach płatności zawartych w ofertach), przekazuje zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp. Wraz ze złożeniem oświadczenia, wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP
III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:
III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP
III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
Do oferty każdy wykonawca musi dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenia w zakresie braku podstaw do wykluczenia i spełniania warunków udziału w postępowaniu (wzór stanowią załączniki nr 2 oraz 2a do SIWZ). Informacje zawarte w oświadczeniach będą stanowić potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców oświadczenia, oświadczenia o których mowa powyżej, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia. W przypadku złożenia oferty przez spółkę cywilną oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania musi zostać złożone odrębnie przez wszystkich wspólników spółki cywilnej lub przez pełnomocnika spółki cywilnej w imieniu każdego z nich. Jeżeli przesłanki z art. 24 ustawy Pzp zostaną wypełnione względem choćby jednego wspólnika spółki cywilnej, skutkować to będzie wykluczeniem z postępowania spółki cywilnej. Na ofertę składa się Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SIWZ), do którego należy dołączyć: b) oświadczenia, o braku podstaw do wykluczenia i o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (wg załącznika nr 2 i 2a do SIWZ) c) pełnomocnictwo (oryginał lub notarialnie potwierdzona kopia) w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika z dokumentów rejestrowych. W przypadku podmiotów wspólnie ubiegających się o zamówienie pełnomocnictwo (oryginał lub notarialnie potwierdzona kopia) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,d) dokumenty potwierdzające równoważność oferowanych dostaw, usług, robót budowlanych (jeśli dotyczy).
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Nie
Informacja na temat wadium

IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:

IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:
Oferta musi być sporządzona z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności. Oferta musi być napisana w języku polskim, powinna być sporządzona czytelnie za pomocą maszyny do pisania, komputera lub ręcznie, w sposób uniemożliwiający łatwe usunięcie zapisów, oraz podpisana przez osobę upoważnioną.

IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie

IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:

IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:

IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:

Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:

Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria
Kryteria Znaczenie
cena 60,00
okres gwarancji i rękojmi 40,00

IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Nie
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe


IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:

IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Na podstawie art. 144 ust. 1 ustawy, Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian do umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy oraz określa warunki tych zmian poprzez dopuszczenie możliwości zmian umowy w formie pisemnego aneksu dotyczącego w szczególności: 1) dopuszcza się zmiany terminu realizacji zamówienia w następujących sytuacjach: a) zawieszenia wykonywania umowy przez Zamawiającego, b) z przyczyn nie leżących po stronie Wykonawcy, c) w przypadku wystąpienia sił wyższych, d) z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, e) w razie konieczności wykonania zamówienia, o którym mowa w art. 144 ust 1 pkt. 2 ustawy Pzp.Stosownie do wymogów art. 142 ust. 5 ustawy PZP Umowa o zamówienie zawierać będzie również postanowienia o zasadach wprowadzenia zmian wysokości Wynagrodzenia Umownego. Wskazane postanowienia będą miały następujące brzmienie:1) Strony na uprzedni wniosek Wykonawcy zawrą odpowiedni pisemny aneks do Umowy zmieniający wysokość Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy każdorazowo w przypadku, gdy w okresie wykonywania umowy nastąpi zmiana stawki podatku od towarów i usług (VAT) w stosunku do stawki przyjętej przez Wykonawcę za postawę do kalkulacji cen w Ofercie, zgodnie z przepisami obowiązującymi w tym zakresie. Maksymalną granicą zmiany stawki podatku VAT przyjętej w aneksie będzie wyłącznie kwota wynikająca ze zmiany stawki podatku VAT, a zmiana dotyczyć może wyłącznie tych części Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy lub Okresu Wykonywania Umowy w odniesieniu, do których nastąpi zmiana stawki podatku VAT (tym samym zmiana, o której mowa w niniejszym ustępie nie będzie w szczególności dotyczyć okresu przed dniem, w którym weszła w życie zmiana stawki podatku VAT).2) Niezależnie od wskazanego w ust. 1 powyżej przypadku zmiany podatku VAT, Strony, po spełnieniu warunków wskazanych ust. 3 – 8 poniżej, zawrą pisemny aneks do Umowy zmieniający wysokość Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy także w pozostałych przypadkach, o których mowa w art. 142 ust. 5 ustawy PZP (w brzmieniu tego przepisu obowiązującym na dzień zawarcia umowy przy czym ilekroć w postanowieniach poniższych mowa będzie o „zmianie zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych” – Strony będą przez to rozumieć również wejście w życie (w Okresie Wykonywania Umowy) danych (dotyczących Wykonawcy, z którym Umowa o zamówienie będzie zawarta) przepisów wskazanej wyżej ustawy o pracowniczych planach kapitałowych stosownie do jej art. 144. 3) Zawarcie aneksu, o którym mowa w ust. 2) powyżej nastąpi, jeżeli dana zmiana: a) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej (ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10.10.2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę), b) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu, c) wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, d) zmiana zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych - będzie miała wpływ na koszty wykonania Umowy przez Wykonawcę. 4). Wykazanie okoliczności, o których mowa powyżej nastąpi w oparciu o weryfikację zmierzającą do potwierdzenia istnienia podstaw do zmiany wysokości wynagrodzenia z przyczyn wskazanych w art. 142 ust. 5 ustawy PZP. Wskazane czynności weryfikacyjne Zamawiający zobowiązany będzie podjąć dopiero na uprzedni pisemny wniosek Wykonawcy, który Wykonawca winien złożyć Zamawiającemu nie później niż w ciągu 60 dni od wejścia w życie zmiany przepisów, o których mowa w ust. 3 powyżej, których wniosek dotyczy. Wskazany wniosek, powinien zawierać: a. Powód (przyczynę) wnioskowanej zmiany wynagrodzenia (zmiana wysokości minimalnego wynagrodzenia o pracę, czy też zmiana zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym/zdrowotnym, zmiana wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, lub zmiana zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych); b. Proponowaną kwotę zmiany Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy wraz z uzasadnieniem opisującym wpływ proponowanej wysokości wynagrodzenia na koszt Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy ustalonego przed zmianą, w szczególności poprzez przedstawienie stosownych wyliczeń uzasadniających wnioskowaną a kwotę zmiany dotychczasowego Wynagrodzenia, osoby uczestniczące w wykonaniu Umowy wraz z dokumentami (kserokopii umów lub dowodów zapłaty składek) pozwalającymi na wykazanie, iż dotychczasowe Wynagrodzenie Umowne Wykonawcy, jest niższe niż wprowadzone przepisami prawa „nowe” minimalne wynagrodzenie o pracę lub „nowa” minimalna stawka godzinowa, czy też wynagrodzenie to nie uwzględnia zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym/ zdrowotnym, bądź też zawiera stawkę składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne niższą niż ustala to zmiana przepisów, bądź też, że nie uwzględnia zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (lub zaistniałych zmian prawa w tym zakresie). 5). W ramach weryfikacji, o której mowa w pkt 4 powyżej, przy ustalaniu wysokości zmiany kwot Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy, Strony mogą również uwzględnić okoliczność (domniemanie), iż kontrahentem Wykonawcy w świadczeniu dotyczącym usług stanowiącym przedmiot Umowy jest nie tylko Zamawiający (a tym samym okoliczność, iż osoby wykonujące usługi objęte zakresem Umowy świadczą również usługi na rzecz innych kontrahentów Wykonawcy, wśród których są kontrahenci obowiązani do stosowania, tak jak Zamawiający, przepisów art. 142 ust. 5 ustawy PZP), przy czym dopuszczalne jest przedstawienie przez Wykonawcę dowodów obalających wskazane domniemanie. 6). Strony w zawieranym aneksie mogą postanowić również, iż skutek wprowadzonych nim zmian Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy będzie miał moc wsteczną, przy czym nie dalej niż dzień złożenia Zamawiającemu wniosku o zmianę Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy, a jeżeli na dzień ten zmiany przepisów w tym zakresie nie weszły jeszcze w życie – nie dalej niż dzień wejścia w życie tych zmian. 7). Zmiany, o których mowa w ust. 3 – 6 powyżej dotyczyć mogą wyłącznie tych części Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy lub Okresu Wykonywania Umowy w odniesieniu, do których nastąpi zmiana wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej (ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10.10.2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę), zmiana zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu, zmiana wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, lub zmiana zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych. Tym samym, w przypadku zawarcia aneksu, o którym mowa w ust. 1 – 6 powyżej, stosowane w jego następstwie postanowienia dotyczące wysokości zapłaty z tytułu realizacji Umowy (części Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy ustalonego Umową) uwzględniać będą zmienione aneksem kwoty, pod warunkiem, że aneks będzie dotyczył tej części Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy (części płatności). 8). Postanowienia ustępów powyższych mają zastosowanie zarówno do pierwszego, jak i kolejnych składanych przez Wykonawcę wniosków o zmianę Wynagrodzenia Umownego Wykonawcy z przyczyn wskazanych w ust. 1 lub 2 powyżej, zaistniałych w Okresie Wykonywania Umowy.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):
Nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 2 Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli Wykonawca, nie później niż w terminie składania ofert, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Zgodnie z w/w przepisem przez tajemnicę przedsiębiorstwa należy rozumieć informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa lub inne informacje posiadające wartość gospodarczą, które jako całość lub w szczególnym zestawieniu i zbiorze ich elementów nie są powszechnie znane osobom zwykle zajmującym się tym rodzajem informacji albo nie są łatwo dostępne dla takich osób, o ile uprawniony do korzystania z informacji lub rozporządzania nimi podjął, przy zachowaniu należytej staranności, działania w celu utrzymania ich w poufności. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 86 ust. 4. Pzp.
Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym
Zamawiający zaleca, aby informacje zastrzeżone, jako tajemnica przedsiębiorstwa były przez Wykonawcę złożone w oddzielnej wewnętrznej kopercie z oznakowaniem „tajemnica przedsiębiorstwa”, lub spięte (zszyte) oddzielnie od pozostałych, jawnych elementów oferty. Brak jednoznacznego wskazania, które informacje wykonawca uznaje za tajemnicę przedsiębiorstwa oznaczać będzie, że podlegają one ujawnieniu bez zastrzeżeń.
IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 15.01.2021, godzina: 10:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> polski
IV.6.3) Termin związania ofertą: do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Tak
IV.6.5) Informacje dodatkowe:
Zakup realizowany w ramach projektu: „UPWR 2.0: Międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” wspófinansowanego z budżetu państwa moduł VI zadanie 1 - Rozwój narzędzi zarządzania uczelnią i informacją w celu doskonalenia jakości kształcenia współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020; Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju; Działania 3.5. Kompleksowe programy szkół wyższych (Umowa nr POWR.03.05.00-00-Z062/18).Zamawiający na podstawie art. 93 ust. 1a ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.Zamawiający wymaga, aby następujący zakres czynności był wykonywany przez osoby zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy Kodeks Pracy: wszystkie czynności związane z instalacją, wdrożeniem i szkoleniem użytkowników. Zamawiający nie będzie żądał zabezpieczenia należytego wykonania umowy.W przypadku oferty składanej wspólnie, każdy z Wykonawców osobno składa: oświadczenia, o braku podstaw do wykluczenia i o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej z innym wykonawcą składającym odrębna ofertę. W przypadku oferty składanej wspólnie Wykonawcy składają razem Formularz ofertowy. W oryginale należy złożyć: formularz ofertowy – zał. nr 1 do SIWZ, oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, ewentualne pełnomocnictwo (oryginał lub kopia notarialnie potwierdzona). Dokumenty, jakie wykonawca może złożyć w formie oryginału lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem to: oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej - składane przez Wykonawcę w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp, dokumenty potwierdzające równoważność – jeżeli dotyczyW przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo dla takiego pełnomocnika. Pełnomocnictwo powinno być załączone w oryginale lub kopii notarialnie potwierdzonej.Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami jest: Robert Niedźwiecki, e- mail: robert.niedzwiecki@upwr.edu.pl W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może przed upływem terminu składania ofert zmienić treść SIWZ. Dokonaną zmianę udostępnia się na stronie internetowej. https://bip.upwr.edu.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-powyzej-30000-euro/uslugi18. POUCZENIE O ŚRODKACH OCHRONY PRAWNEJ PRZYSŁUGUJĄCE WYKONAWCY W TOKU POSTĘPOWANIA O ZMÓWIENIE PUBLICZNE.11 Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp.2 Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy.3 Odwołanie przysługuje wyłącznie wobec czynności:a) wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki lub zapytania o cenę;b) określenia warunków udziału w postępowaniu;c) wykluczenia odwołującego z postępowania o udzielenie zamówienia;d) odrzucenia oferty odwołującego;e) opisu przedmiotu zamówienia;f) wyboru najkorzystniejszej oferty.4. Odwołanie powinno wskazywać czynność lub zaniechanie czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy, zawierać zwięzłe przedstawienie zarzutów, określać żądanie oraz wskazywać okoliczności faktyczne i prawne uzasadniające wniesienie odwołania.5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w formie pisemnej w postaci papierowej albo w postaci elektronicznej, opatrzone odpowiednio własnoręcznym podpisem albo kwalifikowanym podpisem elektronicznym.6. Odwołujący przesyła kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, iż zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przesłanie jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.7. Wykonawca może w terminie przewidzianym do wniesienia odwołania poinformować Zamawiającego o niezgodnej z przepisami ustawy czynności podjętej przez niego lub zaniechaniu czynności, do której jest on zobowiązany na podstawie ustawy, na które nie przysługuje odwołanie na podstawie art. 180 ust. 2.8. W przypadku uznania zasadności przekazanej informacji Zamawiający powtarza czynność albo dokonuje czynności zaniechanej, informując o tym wykonawców w sposób przewidziany w ustawie dla tej czynności. 9. Na czynności, o których mowa w ust. 8, nie przysługuje odwołanie, z zastrzeżeniem art. 180 ust. 2.10. Odwołanie wnosi się w terminie 5 dni od dnia przesłania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia - jeżeli zostały przesłane w sposób określony w art. 180 ust. 5 ustawy Pzp zdanie drugie albo w terminie 10 dni - jeżeli zostały przesłane w inny sposób.11. Odwołanie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu, a jeżeli postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, także wobec postanowień specyfikacji istotnych warunków zamówienia, wnosi się w terminie 5 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub specyfikacji istotnych warunków zamówienia na stronie internetowej.12. Odwołanie wobec czynności innych niż określone w art. 182 ust 1 i 2 ustawy Pzp wnosi się w terminie 5 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.13. Jeżeli zamawiający nie opublikował ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy lub mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze oferty najkorzystniejszej lub nie zaprosił wykonawcy do złożenia oferty w ramach dynamicznego systemu zakupów lub umowy ramowej, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie:1) 15 dni od dnia zamieszczenia w Biuletynie Zamówień Publicznych albo 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, a w przypadku udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę - ogłoszenia o udzieleniu zamówienia z uzasadnieniem;2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający:a) nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia; albob) opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki;3) 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający:a) nie zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o udzieleniu zamówienia; albob) zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę.14. W przypadku wniesienia odwołania wobec treści ogłoszenia o zamówieniu lub postanowień specyfikacji istotnych warunków zamówienia Zamawiający może przedłużyć termin składania ofert lub termin składania wniosków.15. W przypadku wniesienia odwołania po upływie terminu składania ofert bieg terminu związania ofertą ulega zawieszeniu do czasu ogłoszenia przez Izbę orzeczenia.16. Na orzeczenie Izby stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 17. W postępowaniu toczącym się wskutek skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17.11.1964
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH






NAJNOWSZE ZLECENIE
Szukam pracy chałupniczej- składanie długopisów- Poznań
  • Lokalizacja zleceniawielkopolskie
  • Data dodania28-04-2024
  • Zleceniodawcaosoba fizyczna
Szukam pracy chałupniczej- składanie długopisów. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.
NAJNOWSZE ZLECENIA
NAJNOWSZE USŁUGI