Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 1 Wykonywanie...

Dane przetargów udostępnia Urząd Zamówień Publicznych.
Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące publikowanych treści prosimy kierować na:
https://www.uzp.gov.pl
Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 1 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 532 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. Grunwaldzkiej 78 oraz budynku niemieszkalnego na działce o nr ew. gr. 133/2 obręb 8 położonej w Białymstoku przy ul. Gnieźnieńskiej. Zadanie nr 2 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego wraz z pozostałościami po budynku gospodarczym przy ul. Jana Pawła II 68, działka nr 1106/2 obręb 4 w Białymstoku oraz budynku niemieszkalnego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Ustronnej 37, działka nr 37/274 i części działki nr 37/97 obręb 15 w Białymstoku. Zadanie nr 3 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 209 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. J. H. Dąbrowskiego 28D, oraz obudowy śmietnikowej na działce o nr ew. gr. 37/274 obręb 15 położonej w Białymstoku przy ul. Kalinowskiego 6a. Zadanie nr 4 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Stołeczna 79, działka nr 302 obręb 11 w Białymstoku oraz obudowy śmietnikowej przy ul. Elizy Orzeszkowej 36, działka nr 1134/4 i części działki 1135 obręb 17 w Białymstoku. Zadanie nr 5 Wykonanie robót rozbiórkowych budynku o funkcji inne niemieszkalne oznaczonego w ewidencji budynków numerem 11 położonego przy ul. Mickiewicza w Białymstoku na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów w obrębie 21 jako działka nr 762/48 i 762/76.
  • Typ ogłoszeniaOgłoszenie o zamówieniu
  • MiastoBiałystok
  • WojewództwoPodlaskie
  • Rodzaj zamówieniaRoboty budowlane
  • Rodzaj zamawiającegoAdministracja samorządowa
  • Termin składania wniosków2018-05-09
  • Tryb udzielenia zamówieniaPrzetarg nieograniczony
  • ZamawiającyZarząd Mienia Komunalnego
  • Data publikacji ogłoszenia2018-04-24
  • Numer ogłoszenia548599-N-2018
TREŚĆ PRZETARGU


Ogłoszenie nr 548599-N-2018 z dnia 2018-04-24 r.

Zarząd Mienia Komunalnego: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 1 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 532 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. Grunwaldzkiej 78 oraz budynku niemieszkalnego na działce o nr ew. gr. 133/2 obręb 8 położonej w Białymstoku przy ul. Gnieźnieńskiej. Zadanie nr 2 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego wraz z pozostałościami po budynku gospodarczym przy ul. Jana Pawła II 68, działka nr 1106/2 obręb 4 w Białymstoku oraz budynku niemieszkalnego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Ustronnej 37, działka nr 37/274 i części działki nr 37/97 obręb 15 w Białymstoku. Zadanie nr 3 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 209 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. J. H. Dąbrowskiego 28D, oraz obudowy śmietnikowej na działce o nr ew. gr. 37/274 obręb 15 położonej w Białymstoku przy ul. Kalinowskiego 6a. Zadanie nr 4 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Stołeczna 79, działka nr 302 obręb 11 w Białymstoku oraz obudowy śmietnikowej przy ul. Elizy Orzeszkowej 36, działka nr 1134/4 i części działki 1135 obręb 17 w Białymstoku. Zadanie nr 5 Wykonanie robót rozbiórkowych budynku o funkcji inne niemieszkalne oznaczonego w ewidencji budynków numerem 11 położonego przy ul. Mickiewicza w Białymstoku na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów w obrębie 21 jako działka nr 762/48 i 762/76.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie

Nazwa projektu lub programu
O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych
Nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający
Nie
Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania
Nie
Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających
Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej
Nie
W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:
Informacje dodatkowe:
I. 1) NAZWA I ADRES: Zarząd Mienia Komunalnego, krajowy numer identyfikacyjny 200241074, ul. gen. J. Bema  89/1 , 15-370  Białystok, woj. podlaskie, państwo Polska, tel. 857479457, e-mail zp@zmk.bialystok.pl, faks 857479483.
Adres strony internetowej (URL): www.zmk.bialystok.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa
I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):
I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Tak
zmk.bip.gov.pl

Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
zmk.bip.gov.pl

Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie
Nie
adres

Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Nie
Inny sposób:

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Tak
Inny sposób:
Wymagane jest przesłanie ofert w formie pisemnej za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 1481 ze zm.), osobiście, za pośrednictwem posłańca (w godzinach pracy Zarządu Mienia Komunalnego, o których mowa w rozdziale II SIWZ).
Adres:
Zarząd Mienia Komunalnego ul.gen. J. Bema 89/1, 15-370 Białystok, sekretariat pok. 201

Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 1 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 532 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. Grunwaldzkiej 78 oraz budynku niemieszkalnego na działce o nr ew. gr. 133/2 obręb 8 położonej w Białymstoku przy ul. Gnieźnieńskiej. Zadanie nr 2 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego wraz z pozostałościami po budynku gospodarczym przy ul. Jana Pawła II 68, działka nr 1106/2 obręb 4 w Białymstoku oraz budynku niemieszkalnego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Ustronnej 37, działka nr 37/274 i części działki nr 37/97 obręb 15 w Białymstoku. Zadanie nr 3 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 209 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. J. H. Dąbrowskiego 28D, oraz obudowy śmietnikowej na działce o nr ew. gr. 37/274 obręb 15 położonej w Białymstoku przy ul. Kalinowskiego 6a. Zadanie nr 4 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Stołeczna 79, działka nr 302 obręb 11 w Białymstoku oraz obudowy śmietnikowej przy ul. Elizy Orzeszkowej 36, działka nr 1134/4 i części działki 1135 obręb 17 w Białymstoku. Zadanie nr 5 Wykonanie robót rozbiórkowych budynku o funkcji inne niemieszkalne oznaczonego w ewidencji budynków numerem 11 położonego przy ul. Mickiewicza w Białymstoku na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów w obrębie 21 jako działka nr 762/48 i 762/76.
Numer referencyjny: TI.263.23.2018
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny
Nie

II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:
Tak
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:
wszystkich części
Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:

Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:



II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku w podziale na 5 zadań. Zakres robót rozbiórkowych i towarzyszących. Budynki/budowle: 1) prace przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) sprzątanie przed rozbiórką w wewnątrz i na zewnątrz budynku wraz z wywozem i ewentualną utylizacją 3) roboty ziemne związane z likwidacją posadowienia budynku, budowli - zasypaniem dołów po rozbiórce wraz z wyrównaniem terenu, 4) rozbiórka: a) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej, b) konstrukcji drewnianej dachu krytego blachą, eternitem, dachówką, papą itp. c) ścian zewnętrznych i wewnętrznych o konstrukcji metalowej, murowanych i żelbetowych, d) demontaż stropów o konstrukcji drewnianej i żelbetowej, e) podłogi drewnianej, betonowej i inne, f) fundamentów i schodów betonowych, żelbetowych 5) roboty transportowe: a) wywóz gruzu, i materiałów porozbiórkowych, b) dowóz piasku do zasypania dołów po rozbiórce fundamentów, c) uprzątnięcie placu rozbiórki wraz ze zgrubnym wyrównaniem terenu. wywóz gruzu i drewna na składowisko odpadów komunalnych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz i przekazanie do utylizacji niebezpiecznych odpadów oraz przekazanie Zamawiającemu w trakcie odbioru robót dowodu zdania eternitu do utylizacji. Utylizacja wyrobów niebezpiecznych – eternitu, może być przeprowadzona wyłącznie przez wyspecjalizowaną firmę. Ogrodzenia - rozbiórka: 1. roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2. demontaż bram, furtek, cokołów i płotów, 3. roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz drewna, 4. uprzątnięcie terenu wokół. 5. Zasypywanie dołów po cokołach. Teren utwardzony: 1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) rozbiórka nawierzchni, 3) roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, 4) uprzątnięcie terenu oraz wyrównanie terenu po rozbiórkach Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru każdej zleconej rozbiórki. Wykonawca będzie zobowiązany nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom, drewno opałowe oraz cegła wg wyceny (załącznik nr 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5) na podstawie faktury z ,,obciążeniem odwrotnym” wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów z rozbiórki od momentu przekazania terenu rozbiórki obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty z wyceny. Prace rozbiórkowe należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę: - DAR-I.6741.4.2018 z dnia 13 marca 2018 roku, - DAR-I-6741-3.2018 z dnia 12 lutego 2018 roku, - DAR-I.6741.10.2018 z dnia 26 marca 2018 roku. 1) Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakresu robót rozbiórkowych. ZADANIE nr 1 Ul. Grunwaldzka 78 w Białymstoku, działka nr 532 obręb 11 Budynek mieszkalny jest budynkiem drewnianym parterowym z poddaszem, nie podpiwniczony. Wewnątrz budynku podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji drewnianej na pomieszczenia mieszkalne. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty papą. Budynek jest wykwaterowany. Powierzchnia zabudowy – 56 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty z kamienia i cegły - ściany zewnętrzne drewniane - ściany wewnętrzne drewniane - podłoga drewniana - stolarka drewniane Budynek niemieszkalny jest budynkiem murowanym, parterowym, nie podpiwniczonym. Wewnątrz budynku podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji murowanej na pomieszczenia gospodarcze. Dach o konstrukcji drewnianej, jednospadowy, kryty papą. Powierzchnia zabudowy – 25 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty betonowe - ściany zewnętrzne murowane - ściany wewnętrzne murowane - podłoga betonowa Ul. Gnieźnieńska w Białymstoku, działka nr 133/2 obręb 8 Budynek niemieszkalny jest budynkiem o konstrukcji stalowej, parterowym, nie podpiwniczonym. Dach dwuspadowy, kryty papą. Powierzchnia zabudowy – 20 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty betonowe - ściany zewnętrzne z blachy - dach pokryty papą ZADANIE nr 2 Ul. Jana Pawła II 68, działka nr 1106/2 obręb 4 Budynek mieszkalny jest budynkiem parterowy o konstrukcji murowanej. Dach jednospadowy kryty blachą. Okna zabezpieczone tymczasowo płytą OSB i deskami, fundamenty betonowe. Budynek gospodarczy jest budynkiem murowanym. Pozostała jedna ściana szczytowa, murowana z cegły ceramicznej pełnej. Widoczne są ściany fundamentowe betonowe. Działka znajduje się w pasie drogowym ul. Alei Jana Pawła II – wejście na działke po uprzednim uzgodnieniu z zarządcą nieruchomości (Zarząd Dróg Miejskich). Ul. Ustronna 37 w Białymstoku, działka nr 37/274 obręb 15 Budynek gospodarczy jest budynkiem parterowym, murowanym, niepodpiwniczonym. Znajduje się w części nieruchomości sąsiedniej, oznaczonej jako działka 37/97(pas drogowy ulicy Kazimierza Wielkiego będącej w gospodarowaniu Zarządy Dróg Miejskich). Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych należy uzyskać zgodę na zajęcia pasa drogowego. Powierzchnia zabudowy – 18 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty betonowe - ściany zewnętrzne murowane - dach pokryty blach ZADANIE nr 3 Ul. Dąbrowskiego 28D, działka nr 209 obręb 11 Budynek mieszkalny jest budynkiem wolnostojącym, parterowym, z dwiema lokalnymi piwnicami, z poddaszem częściowo użytkowym. W budynku są wydzielone 3 lokale mieszkaniowe – dwa na parterze, jeden na poddaszu. Jeden z lokali na parterze posiada ogrzewanie centralne z wykorzystaniem tzw. „cegiełki” wbudowanej w trzonie kuchennym (grzejniki c.o. są zdemontowane), pozostałe mieszkanie wyposażone są w ogrzewanie piecowe. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną i wodociągową (obecnie pozbawione przyłączy) oraz instalację kanalizacyjną. Opis konstrukcyjno – budowlany: - ściany parteru konstrukcyjne i działowe – murowane z cegły ceramicznej, - ściany działowe poddasza – drewniane, - podłogi drewniane na legarach, - strop drewniany, - kominy murowane, - dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, - fundamenty z beton. Ul. Kalinowskiego 6a, działka nr 37/274 obręb 15 – obudowy śmietnikowe Budynek wolnostojący jednokondygnacyjny, ściany murowane z bloczków gazobetonowych, dach o konstrukcji stalowej kryty blachą. Śmietnik zamykany – krata stalowa zamykana na kłódkę. Powierzchnia zabudowy wynosi – 11,90 m2 Kubatura – 27,37 m3 ZADANIE nr 4 Ul. Stołeczna 79 w Białymstoku, działka nr 302 obręb 11: Budynek mieszkalny jest budynkiem drewnianym, parterowym z poddaszem, nie podpiwniczony (po pożarze). Wewnątrz budynek podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji drewnianej na pomieszczenia mieszkalne. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną oraz częściowo eternitem. Powierzchnia zabudowy – 154 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty z kamienia i cegły - ściany zewnętrzne drewniane - ściany wewnętrzne drewniane - podłoga drewniana - stolarka drewniane Budynek gospodarczy jest budynek murowanym, dach pokryty papą z ogniomurem. Powierzchnia zabudowy – 28 m2 Ul. Elizy Orzeszkowej 36, działka nr 1134/4 i części działki 1135 obręb 17 – obudowy śmietnikowe Budynek wolnostojący jednokondygnacyjny, ściany płyt ażurowych prefabrykowanych systemowych umocowanych do 4 szt słupków żelbetowych prefabrykowanych. Dach o konstrukcji stalowej kryty blachą. Powierzchnia zabudowy wynosi – 6,00 m2 Kubatura – 12,00 m3 ZADANIE nr 5 Ul. Mickiewicza, działka nr 762/48 i 762/76 obręb 21 Budynek niemieszkalny jest budynkiem murowanym parterowym, nie podpiwniczonym (zdewastowanym). Wewnątrz budynek podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji murowanej. Dach o konstrukcji żelbetowej (płyty korytkowe), jednospadowy, kryty papą. Budynek jest w znacznym stopniu zdewastowany. - pow. zabudowy – 601,00 m2 - kubatura – 1 288,35 m3 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty z betonu i cegły - ściany zewnętrzne murowane - ściany wewnętrzne murowane - strop żelbetowy z płyt korytkowych - podłoga betonowa Wskazane powyżej ilości oraz parametry dotyczące przedmiotowej rozbiórki mają jedynie charakter orientacyjny. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej w terenie, w celu zapoznania się z miejscem realizacji robót oraz ich wyceny. Rozbiórce podlegają wszystkie składniki budowlane znajdujące się na przedmiotowym obszarze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-5 został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wymaga się udzielenia co najmniej 12 miesięcznej rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia dot. zadania nr 1-5.

II.5) Główny kod CPV: 45110000-1
Dodatkowe kody CPV:
Kod CPV
45111100-9
45111220-6
45262660-5


II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)

II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
miesiącach:    lub dniach:
lub
data rozpoczęcia:   lub zakończenia:

II.9) Informacje dodatkowe:
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków: NIE DOTYCZY.
Informacje dodatkowe
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków: NIE DOTYCZY.
Informacje dodatkowe
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków: Zamawiający uzna spełnienie ww. warunku, jeżeli wykonawca wykaże się, że: a) DOTYCZY ZADANIA 1-5: wykonał nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej jedną robotę budowlaną - rozbiórkową. Za co najmniej jedną robotę budowlaną - rozbiórkową (umowę) zamawiający uzna robotę o wartości brutto minimum 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych), wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne dokumenty; Jeżeli w dokumentach składanych w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, kwoty będą wyrażane w walucie obcej, kwoty te zostaną przeliczone na PLN wg średniego kursu PLN w stosunku do walut obcych ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski (Tabela A kursów średnich walut obcych) w dniu zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych. b) DOTYCZY ZADANIA 1-5: skieruje do realizacji zamówienia publicznego osoby, w szczególności odpowiedzialne za świadczenie usług, kontrolę jakości, posiadające kwalifikacje zawodowe, uprawnienia, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, tj.: - jedną osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, która pełniła funkcję kierownika budowy przy realizacji co najmniej jednej roboty budowlanej - rozbiórkowej o wartości brutto minimum 10 000,00 zł. UWAGA! Przez ww. uprawnienia budowlane należy rozumieć: uprawnienia, o których mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2017 r. poz. 1332 ze zm.) oraz w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 września 2014 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2014 poz. 1278) Zamawiający określając wymogi dla osób w zakresie posiadanych uprawnień, dopuszcza odpowiadające im uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz odpowiadające im uprawnienia wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz ustawy o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej z dnia 22 grudnia 2015 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 65).
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: Tak
Informacje dodatkowe:
III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA
III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp Tak Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)







III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Tak
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
Nie
III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:
4. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu zamawiający żąda następującego dokumentu: 1) odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp, 2) oświadczenia wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej; w przypadku przynależności do tej samej grupy kapitałowej wykonawca może złożyć wraz z oświadczeniem dokumenty bądź informacje potwierdzające, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu. UWAGA! Wykonawca w terminie 3 dni od dnia zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 uPzp, przekaże zamawiającemu oświadczenie o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej; o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp. Wraz ze złożeniem oświadczenia, wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SIWZ. Oświadczenie, o którym mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 2 należy złożyć w oparciu o zamieszczony na stronie internetowej zamawiającego (zmk.bip.gov.pl) wykaz złożonych w danym postępowaniu ofert zgodnie z zamieszczonym do SIWZ wzorem. 5. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentu, o którym mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 1 składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości. Dokument, o którym mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 1, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 1, zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania tej osoby. W przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez wykonawcę, zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiednio kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących tego dokumentu.
III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP
III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
3. W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej a także sytuacji ekonomicznej lub finansowej zamawiający żąda następujących dokumentów: 1) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne dokumenty - wg załączonego wzoru załącznik nr 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5, 2) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - wg załączonego wzoru załącznik nr 6.1, 6.2, 6.3, 6.4, 6.5. Jeżeli wykaz, oświadczenia lub inne złożone przez wykonawcę dokumenty budzą wątpliwości zamawiającego, może on zwrócić się bezpośrednio do właściwego podmiotu, na rzecz którego roboty budowlane, dostawy lub usługi były wykonane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, o dodatkowe informacje lub dokumenty w tym zakresie.
III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:
III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP
III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
DOTYCZY PODMIOTU, NA KTÓREGO ZASOBY POWOŁUJE SIĘ WYKONAWCA: 6. W celu oceny, czy wykonawca polegając na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów na zasadach określonych w art. 22a ustawy Pzp, będzie dysponował niezbędnymi zasobami w stopniu umożliwiającym należyte wykonanie zamówienia publicznego oraz oceny, czy stosunek łączący wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów, zamawiający może żądać dokumentów, które określają w szczególności: 1) zakres dostępnych wykonawcy zasobów innego podmiotu, 2) sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia publicznego, 3) zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia publicznego, 4) czy podmiot, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów, musi udowodnić zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (wg załączonego wzoru załącznik nr 8 do SIWZ). UWAGA! Pisemne zobowiązanie podmiotu trzeciego należy złożyć w formie oryginału). Zamawiający oceni, czy udostępniane wykonawcy przez inne podmioty zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz zbada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 13-22 i ust. 5. 7. Zamawiający żąda od wykonawcy, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów na zasadach określonych w art. 22a ustawy Pzp, przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów dokumentów: 1) odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy. 8. Jeżeli inny podmiot ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentów, o których mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 7: 1) ppkt 1 - składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że: a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości. 9. Dokumenty, o których mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 8 ppkt 1 lit. a, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. 10. Jeżeli w kraju, w którym inny podmiot ma siedzibę lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w rozdziale XII SIWZ pkt 8, zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania tej osoby. Przepis zawarty w rozdziale XII SIWZ pkt 9 stosuje się. W przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez wykonawcę, zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiednio kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących tego dokumentu. DOTYCZY PODWYKONAWCY NIEBĘDĄCEGO PODMIOTEM, NA KTÓREGO ZASOBY POWOŁUJE SIĘ WYKONAWCA: 11. Zamawiający żąda od wykonawcy przedstawienia dokumentu wymienionego w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 1, dotyczące podwykonawcy, któremu zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia, a który nie jest podmiotem, na którego zdolnościach lub sytuacji wykonawca polega na zasadach określonych w art. 22a ustawy Pzp. 12. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego: 1) oświadczenie o którym mowa w zał. nr 3 i 4 SIWZ składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających o zamówienie. Oświadczenie te ma potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu, braku podstaw w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu, braku podstaw wykluczenia, 2) oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, oświadczenie o braku podstaw wykluczenia określone w rozdziale XII SIWZ pkt 1, oraz oświadczenie z art. 24 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp określonego w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 2 składa pełnomocnik wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w ich imieniu (w miejscu nazwa i adres wykonawcy należy wpisać dane dotyczące poszczególnych członków konsorcjum lub spółki cywilnej) bądź każdy z wykonawców oddzielnie, 3) wykonawcy występujący wspólnie muszą zgodnie z zapisami art. 23 ust. 2 ustawy Pzp ustanowić pełnomocnika (lidera) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia lub do reprezentowania ich w postępowaniu oraz zawarciu umowy o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego. Do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo w oryginale albo notarialnie potwierdzonej kopii, które powinno określać zakres umocowania, 4) przed udzieleniem zamówienia każdy wykonawca zobowiązany jest złożyć oddzielnie dokumenty określone w rozdziale XII SIWZ pkt 4 ppkt 1, 5) przed udzieleniem zamówienia dokumenty określone w rozdziale XII SIWZ pkt 3 winien złożyć jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 13. Zamawiający wymaga także załączenia do oferty innych dokumentów: 1) wypełniony formularz ofertowy - wg załączonego wzoru załącznik nr 2 do SIWZ, 2) pełnomocnictwo w oryginale albo notarialnie potwierdzonej kopii - w przypadku gdy oferta została podpisana przez pełnomocnika, 3) zobowiązanie podmiotu trzeciego w formie oryginału (wg załączonego wzoru załącznik nr 8 do SIWZ). Jeżeli w imieniu podmiotu trzeciego działa osoba, której umocowanie nie wynika z dokumentów rejestrowych, powinna ona posiadać pełnomocnictwo do takiej czynności.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Nie
Informacja na temat wadium

IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:

IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:

IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie

IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:

IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:

IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:

Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:

Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria

IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe


IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:

IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
§ 10 ZMIANA UMOWY 1. Zmiana postanowień niniejszej umowy wymaga formy pisemnej w postaci aneksu, pod rygorem nieważności. 2. Zakazuje się zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy, chyba że zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: 1) zmiany zostały przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu lub specyfikacji istotnych warunków zamówienia w postaci jednoznacznych postanowień umownych, które określają ich zakres, w szczególności możliwość zmiany wysokości wynagrodzenia wykonawcy, i charakter oraz warunki wprowadzenia zmian: a) możliwość przedłużenia terminu, o którym mowa w § 3 ust. 1 o czas opóźnienia, jeżeli takie opóźnienie jest lub będzie miało wpływ na wykonanie przedmiotu umowy w następujących przypadkach: - działania siły wyższej, tzn. zdarzenia nagłego, nieprzewidzianego, nie do uniknięcia i niezależnego od woli stron, uniemożliwiającego wykonanie umowy w całości lub części (np. powódź, huragan, pożar, wojna, zamieszki uliczne), - wystąpienie szczególnie niesprzyjających warunków atmosferycznych uniemożliwiających prowadzenie robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną i wiedzą techniczną to jest: opadów deszczu w dni robocze od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 15 trwających nieprzerwanie dłużej niż 6 godzin o sumie opadu dziennego powyżej 8 mm/m2 w okresie dłuższym niż 5 dni następujących po sobie daje możliwość wystąpienia wykonawcy o przedłużenie terminu o ilość dni w jakich wystąpiło to zjawisko po jego udokumentowaniu przez Wykonawcę i zaakceptowaniu przez Zamawiającego, - przerwania lub zawieszenia robót przez Zamawiającego z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę, - opóźnień spowodowanych niewykonaniem przez Zamawiającego zobowiązań dotyczących terminu przekazania placu budowy, dokumentów koniecznych do realizacji zamówienia, dokumentacji zamiennej, b) zmiany wysokości wynagrodzenia, o którym mowa w § 4 ust. 1: - w przypadku zmiany stawki VAT, - zmiany obowiązujących przepisów prawa, c) w szczególnych uzasadnionych sytuacjach zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy w sprawie zamówienia publicznego, co do przedmiotu umowy, jeśli konieczność ich wprowadzenia wynika z fakt, że przedmiot umowy, określony w ofercie wykonawcy, z uwagi na postęp technologiczny został wycofany z produkcji lub w wyniku zmiany obowiązujących przepisów jego zamontowanie / zabudowanie uniemożliwi osiągnięcie zamierzonego celu. Wówczas zastępuje się go produktem nowszym, o funkcjonalności i wydajności nie gorszej niż w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz złożonej ofercie. Przy czym ewentualne zmiany koszyków obciążają wykonawcę, a termin realizacji nie ulegnie zmianie, d) Wykonawca może dokonać zmiany swojego przedstawiciela wykazanego w § 9 ust. 1, e) zmiany Podwykonawcy robót, pod warunkiem wyrażenia zgody Zamawiającego na taką zmianę oraz spełnienie przez nowego Podwykonawcę takich samych warunków jak Podwykonawca pierwotny. 2) zmiany dotyczą realizacji dodatkowych dostaw, usług lub robót budowlanych od dotychczasowego wykonawcy, nieobjętych zamówieniem podstawowym, o ile stały się niezbędne i zostały spełnione łącznie następujące warunki: a) zmiana wykonawcy nie może zostać dokonana z powodów ekonomicznych lub technicznych, szczególności dotyczących zamienności lub interoperacyjności sprzętu, usług lub instalacji, zamówionych w ramach zamówienia podstawowego, b) zmiana wykonawcy spowodowałaby istotną niedogodność lub znaczne zwiększenie kosztów dla zamawiającego, c) wartość każdej kolejnej zmiany nie przekracza 50% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie, 3) zostały spełnione łącznie następujące warunki: a) konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, b) wartość zmiany nie przekracza 50% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie, 4) wykonawcę, któremu zamawiający udzielił zamówienia, ma zastąpić nowy wykonawca: a) na podstawie postanowień umownych, o których mowa w ust. 2 pkt 1, b) w wyniku połączenia, podziału, przekształcenia, upadłości, restrukturyzacji lub nabycia dotychczasowego wykonawcy lub jego przedsiębiorstwa, o ile nowy wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niego podstawy wykluczenia oraz nie pociąga to za sobą innych istotnych zmian umowy, c) w wyniku przejęcia przez zamawiającego zobowiązań wykonawcy względem jego podwykonawców; 5) zmiany, niezależnie od ich wartości, nie są istotne w rozumieniu ust. 7, 6) łączna wartość zmian jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych i jest mniejsza od 10% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie w przypadku zamówień na roboty budowlane - jest mniejsza od 5% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie. 3. W przypadkach, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3 oraz pkt 4 lit. b, zamawiający nie może wprowadzać kolejnych zmian umowy w celu uniknięcia stosowania przepisów ustawy. 4. W przypadkach, o których mowa w ust. 2 pkt 1, 3 i 6, zmiany postanowień umownych nie mogą prowadzić do zmiany charakteru umowy. 5. W przypadkach, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, zamawiający, po dokonaniu zmiany umowy, zamieszcza w Biuletynie Zamówień Publicznych lub przekazuje Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ogłoszenie o zmianie umowy. 6. Jeżeli umowa zawiera postanowienia przewidujące możliwość zmiany wynagrodzenia należnego wykonawcy z powodu okoliczności innych niż zmiana zakresu świadczenia wykonawcy, dopuszczalną wartość zmiany umowy, o której mowa w ust. 2 pkt 2 lit. c, pkt 3 lit. b i pkt 6, ustala się w oparciu o wartość zamówienia określoną pierwotnie, z uwzględnieniem zmian wynikających z tych postanowień. 7. Zmianę postanowień zawartych w umowie uznaje się za istotną, jeżeli: 1) zmienia ogólny charakter umowy, w stosunku do charakteru umowy w pierwotnym brzmieniu, 2) nie zmienia ogólnego charakteru umowy lub umowy ramowej i zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: a) zmiana wprowadza warunki, które, gdyby były postawione w postępowaniu o udzielenie zamówienia, to w tym postępowaniu wzięliby lub mogliby wziąć udział inni wykonawcy lub przyjęto by oferty innej treści, b) zmiana narusza równowagę ekonomiczną umowy na korzyść wykonawcy w sposób nieprzewidziany pierwotnie w umowie lub umowie ramowej, c) zmiana znacznie rozszerza lub zmniejsza zakres świadczeń i zobowiązań wynikający z umowy, d) polega na zastąpieniu wykonawcy, któremu zamawiający udzielił zamówienia, nowym wykonawcą, w przypadkach innych niż wymienione w ust. 2 pkt 4. 8. Postanowienie umowne zmienione z naruszeniem ust. 2,3,4 i 7 podlega unieważnieniu. Na miejsce unieważnionych postanowień umowy wchodzą postanowienia umowne w pierwotnym brzmieniu. 9. Jeżeli zamawiający zamierza zmienić warunki realizacji zamówienia, które wykraczają poza zmiany umowy dopuszczalne zgodnie z ust. 2,3,4 i 7 obowiązany jest przeprowadzić nowe postępowanie o udzielenie zamówienia. 10. Warunkiem dokonania zmiany, o której mowa w ust. 2, jest zgoda na jej dokonanie wyrażona przez Zamawiającego oraz złożenie uzasadnionego wniosku przez Wykonawcę lub sporządzenie przez strony stosownego protokołu.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):

Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym

IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 2018-05-09, godzina: 10:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> Oferty powinny być sporządzone w języku polskim (PL).
IV.6.3) Termin związania ofertą: do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie
IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie
IV.6.6) Informacje dodatkowe:
1. Do oferty każdy wykonawca musi dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w zakresie wskazanym w załączniku nr 3 oraz nr 4 do SIWZ. Informacje zawarte w oświadczeniach będą stanowić wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 2. Wykonawca, który powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełnienia - w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby - warunków udziału w postępowaniu zamieszcza informacje o tych podmiotach w oświadczeniach, o których mowa w zał. nr 3 oraz załączniku nr 4 niniejszej SIWZ. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu zamieszcza informacje o podwykonawcach w oświadczeniu, o którym mowa w zał. nr 3 do SIWZ. 1. Miejsce składania ofert: Zarząd Mienia Komunalnego, ul. gen. J. Bema 89/1, 15-370 Białystok, sekretariat, pokój 201. Termin składania ofert: 09.05.2018 r. godz. 10:00. 2. Miejsce otwarcia ofert: Zarząd Mienia Komunalnego, ul. gen. J. Bema 89/1, 15-370 Białystok, sekretariat, pokój 201.Termin otwarcia ofert: 09.05.2018 r. godz. 10:05.
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


Część nr: 1 Nazwa: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 1 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 532 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. Grunwaldzkiej 78 oraz budynku niemieszkalnego na działce o nr ew. gr. 133/2 obręb 8 położonej w Białymstoku przy ul. Gnieźnieńskiej.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku w podziale na 5 zadań. Zakres robót rozbiórkowych i towarzyszących. Budynki/budowle: 1) prace przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) sprzątanie przed rozbiórką w wewnątrz i na zewnątrz budynku wraz z wywozem i ewentualną utylizacją 3) roboty ziemne związane z likwidacją posadowienia budynku, budowli - zasypaniem dołów po rozbiórce wraz z wyrównaniem terenu, 4) rozbiórka: a) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej, b) konstrukcji drewnianej dachu krytego blachą, eternitem, dachówką, papą itp. c) ścian zewnętrznych i wewnętrznych o konstrukcji metalowej, murowanych i żelbetowych, d) demontaż stropów o konstrukcji drewnianej i żelbetowej, e) podłogi drewnianej, betonowej i inne, f) fundamentów i schodów betonowych, żelbetowych 5) roboty transportowe: a) wywóz gruzu, i materiałów porozbiórkowych, b) dowóz piasku do zasypania dołów po rozbiórce fundamentów, c) uprzątnięcie placu rozbiórki wraz ze zgrubnym wyrównaniem terenu. wywóz gruzu i drewna na składowisko odpadów komunalnych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz i przekazanie do utylizacji niebezpiecznych odpadów oraz przekazanie Zamawiającemu w trakcie odbioru robót dowodu zdania eternitu do utylizacji. Utylizacja wyrobów niebezpiecznych – eternitu, może być przeprowadzona wyłącznie przez wyspecjalizowaną firmę. Ogrodzenia - rozbiórka: 1. roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2. demontaż bram, furtek, cokołów i płotów, 3. roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz drewna, 4. uprzątnięcie terenu wokół. 5. Zasypywanie dołów po cokołach. Teren utwardzony: 1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 1) rozbiórka nawierzchni, 1) roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, 1) uprzątnięcie terenu oraz wyrównanie terenu po rozbiórkach Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru każdej zleconej rozbiórki. Wykonawca będzie zobowiązany nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom, drewno opałowe oraz cegła wg wyceny (załącznik nr 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5) na podstawie faktury z ,,obciążeniem odwrotnym” wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów z rozbiórki od momentu przekazania terenu rozbiórki obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty z wyceny. Prace rozbiórkowe należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę: - DAR-I.6741.4.2018 z dnia 13 marca 2018 roku, - DAR-I-6741-3.2018 z dnia 12 lutego 2018 roku, - DAR-I.6741.10.2018 z dnia 26 marca 2018 roku. 1) Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakresu robót rozbiórkowych. ZADANIE nr 1 Ul. Grunwaldzka 78 w Białymstoku, działka nr 532 obręb 11 Budynek mieszkalny jest budynkiem drewnianym parterowym z poddaszem, nie podpiwniczony. Wewnątrz budynku podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji drewnianej na pomieszczenia mieszkalne. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty papą. Budynek jest wykwaterowany. Powierzchnia zabudowy – 56 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty z kamienia i cegły - ściany zewnętrzne drewniane - ściany wewnętrzne drewniane - podłoga drewniana - stolarka drewniane Budynek niemieszkalny jest budynkiem murowanym, parterowym, nie podpiwniczonym. Wewnątrz budynku podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji murowanej na pomieszczenia gospodarcze. Dach o konstrukcji drewnianej, jednospadowy, kryty papą. Powierzchnia zabudowy – 25 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty betonowe - ściany zewnętrzne murowane - ściany wewnętrzne murowane - podłoga betonowa Ul. Gnieźnieńska w Białymstoku, działka nr 133/2 obręb 8 Budynek niemieszkalny jest budynkiem o konstrukcji stalowej, parterowym, nie podpiwniczonym. Dach dwuspadowy, kryty papą. Powierzchnia zabudowy – 20 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty betonowe - ściany zewnętrzne z blachy - dach pokryty papą Wskazane powyżej ilości oraz parametry dotyczące przedmiotowej rozbiórki mają jedynie charakter orientacyjny. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej w terenie, w celu zapoznania się z miejscem realizacji robót oraz ich wyceny. Rozbiórce podlegają wszystkie składniki budowlane znajdujące się na przedmiotowym obszarze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-5 został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wymaga się udzielenia co najmniej 12 miesięcznej rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia dot. zadania nr 1-5.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 45110000-1, 45111100-9, 45111220-6, 45262660-5

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach: 30
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń 40,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 2 Nazwa: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 2 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego wraz z pozostałościami po budynku gospodarczym przy ul. Jana Pawła II 68, działka nr 1106/2 obręb 4 w Białymstoku oraz budynku niemieszkalnego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Ustronnej 37, działka nr 37/274 i części działki nr 37/97 obręb 15 w Białymstoku.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku w podziale na 5 zadań. Zakres robót rozbiórkowych i towarzyszących. Budynki/budowle: 1) prace przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) sprzątanie przed rozbiórką w wewnątrz i na zewnątrz budynku wraz z wywozem i ewentualną utylizacją 3) roboty ziemne związane z likwidacją posadowienia budynku, budowli - zasypaniem dołów po rozbiórce wraz z wyrównaniem terenu, 4) rozbiórka: a) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej, b) konstrukcji drewnianej dachu krytego blachą, eternitem, dachówką, papą itp. c) ścian zewnętrznych i wewnętrznych o konstrukcji metalowej, murowanych i żelbetowych, d) demontaż stropów o konstrukcji drewnianej i żelbetowej, e) podłogi drewnianej, betonowej i inne, f) fundamentów i schodów betonowych, żelbetowych 5) roboty transportowe: a) wywóz gruzu, i materiałów porozbiórkowych, b) dowóz piasku do zasypania dołów po rozbiórce fundamentów, c) uprzątnięcie placu rozbiórki wraz ze zgrubnym wyrównaniem terenu. wywóz gruzu i drewna na składowisko odpadów komunalnych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz i przekazanie do utylizacji niebezpiecznych odpadów oraz przekazanie Zamawiającemu w trakcie odbioru robót dowodu zdania eternitu do utylizacji. Utylizacja wyrobów niebezpiecznych – eternitu, może być przeprowadzona wyłącznie przez wyspecjalizowaną firmę. Ogrodzenia - rozbiórka: 1. roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2. demontaż bram, furtek, cokołów i płotów, 3. roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz drewna, 4. uprzątnięcie terenu wokół. 5. Zasypywanie dołów po cokołach. Teren utwardzony: 1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 1) rozbiórka nawierzchni, 1) roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, 1) uprzątnięcie terenu oraz wyrównanie terenu po rozbiórkach Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru każdej zleconej rozbiórki. Wykonawca będzie zobowiązany nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom, drewno opałowe oraz cegła wg wyceny (załącznik nr 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5) na podstawie faktury z ,,obciążeniem odwrotnym” wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów z rozbiórki od momentu przekazania terenu rozbiórki obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty z wyceny. Prace rozbiórkowe należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę: - DAR-I.6741.4.2018 z dnia 13 marca 2018 roku, - DAR-I-6741-3.2018 z dnia 12 lutego 2018 roku, - DAR-I.6741.10.2018 z dnia 26 marca 2018 roku. 1) Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakresu robót rozbiórkowych. ZADANIE nr 2 Ul. Jana Pawła II 68, działka nr 1106/2 obręb 4 Budynek mieszkalny jest budynkiem parterowy o konstrukcji murowanej. Dach jednospadowy kryty blachą. Okna zabezpieczone tymczasowo płytą OSB i deskami, fundamenty betonowe. Budynek gospodarczy jest budynkiem murowanym. Pozostała jedna ściana szczytowa, murowana z cegły ceramicznej pełnej. Widoczne są ściany fundamentowe betonowe. Działka znajduje się w pasie drogowym ul. Alei Jana Pawła II – wejście na działke po uprzednim uzgodnieniu z zarządcą nieruchomości (Zarząd Dróg Miejskich). Ul. Ustronna 37 w Białymstoku, działka nr 37/274 obręb 15 Budynek gospodarczy jest budynkiem parterowym, murowanym, niepodpiwniczonym. Znajduje się w części nieruchomości sąsiedniej, oznaczonej jako działka 37/97(pas drogowy ulicy Kazimierza Wielkiego będącej w gospodarowaniu Zarządy Dróg Miejskich). Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych należy uzyskać zgodę na zajęcia pasa drogowego. Powierzchnia zabudowy – 18 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty betonowe - ściany zewnętrzne murowane - dach pokryty blach Wskazane powyżej ilości oraz parametry dotyczące przedmiotowej rozbiórki mają jedynie charakter orientacyjny. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej w terenie, w celu zapoznania się z miejscem realizacji robót oraz ich wyceny. Rozbiórce podlegają wszystkie składniki budowlane znajdujące się na przedmiotowym obszarze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-5 został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wymaga się udzielenia co najmniej 12 miesięcznej rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia dot. zadania nr 1-5.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 45110000-1, 45111100-9, 45111220-6, 45262660-5

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach: 60
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń 40,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 3 Nazwa: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 3 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi na działce o nr ew. gr. 209 obręb 11 położonej w Białymstoku przy ul. J. H. Dąbrowskiego 28D, oraz obudowy śmietnikowej na działce o nr ew. gr. 37/274 obręb 15 położonej w Białymstoku przy ul. Kalinowskiego 6a.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku w podziale na 5 zadań. Zakres robót rozbiórkowych i towarzyszących. Budynki/budowle: 1) prace przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) sprzątanie przed rozbiórką w wewnątrz i na zewnątrz budynku wraz z wywozem i ewentualną utylizacją 3) roboty ziemne związane z likwidacją posadowienia budynku, budowli - zasypaniem dołów po rozbiórce wraz z wyrównaniem terenu, 4) rozbiórka: a) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej, b) konstrukcji drewnianej dachu krytego blachą, eternitem, dachówką, papą itp. c) ścian zewnętrznych i wewnętrznych o konstrukcji metalowej, murowanych i żelbetowych, d) demontaż stropów o konstrukcji drewnianej i żelbetowej, e) podłogi drewnianej, betonowej i inne, f) fundamentów i schodów betonowych, żelbetowych 5) roboty transportowe: a) wywóz gruzu, i materiałów porozbiórkowych, b) dowóz piasku do zasypania dołów po rozbiórce fundamentów, c) uprzątnięcie placu rozbiórki wraz ze zgrubnym wyrównaniem terenu. wywóz gruzu i drewna na składowisko odpadów komunalnych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz i przekazanie do utylizacji niebezpiecznych odpadów oraz przekazanie Zamawiającemu w trakcie odbioru robót dowodu zdania eternitu do utylizacji. Utylizacja wyrobów niebezpiecznych – eternitu, może być przeprowadzona wyłącznie przez wyspecjalizowaną firmę. Ogrodzenia - rozbiórka: 1. roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2. demontaż bram, furtek, cokołów i płotów, 3. roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz drewna, 4. uprzątnięcie terenu wokół. 5. Zasypywanie dołów po cokołach. Teren utwardzony: 1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 1) rozbiórka nawierzchni, 1) roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, 1) uprzątnięcie terenu oraz wyrównanie terenu po rozbiórkach Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru każdej zleconej rozbiórki. Wykonawca będzie zobowiązany nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom, drewno opałowe oraz cegła wg wyceny (załącznik nr 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5) na podstawie faktury z ,,obciążeniem odwrotnym” wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów z rozbiórki od momentu przekazania terenu rozbiórki obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty z wyceny. Prace rozbiórkowe należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę: - DAR-I.6741.4.2018 z dnia 13 marca 2018 roku, - DAR-I-6741-3.2018 z dnia 12 lutego 2018 roku, - DAR-I.6741.10.2018 z dnia 26 marca 2018 roku. 1) Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakresu robót rozbiórkowych. ZADANIE nr 3 Ul. Dąbrowskiego 28D, działka nr 209 obręb 11 Budynek mieszkalny jest budynkiem wolnostojącym, parterowym, z dwiema lokalnymi piwnicami, z poddaszem częściowo użytkowym. W budynku są wydzielone 3 lokale mieszkaniowe – dwa na parterze, jeden na poddaszu. Jeden z lokali na parterze posiada ogrzewanie centralne z wykorzystaniem tzw. „cegiełki” wbudowanej w trzonie kuchennym (grzejniki c.o. są zdemontowane), pozostałe mieszkanie wyposażone są w ogrzewanie piecowe. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną i wodociągową (obecnie pozbawione przyłączy) oraz instalację kanalizacyjną. Opis konstrukcyjno – budowlany: - ściany parteru konstrukcyjne i działowe – murowane z cegły ceramicznej, - ściany działowe poddasza – drewniane, - podłogi drewniane na legarach, - strop drewniany, - kominy murowane, - dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, - fundamenty z beton. Ul. Kalinowskiego 6a, działka nr 37/274 obręb 15 – obudowy śmietnikowe Budynek wolnostojący jednokondygnacyjny, ściany murowane z bloczków gazobetonowych, dach o konstrukcji stalowej kryty blachą. Śmietnik zamykany – krata stalowa zamykana na kłódkę. Powierzchnia zabudowy wynosi – 11,90 m2 Kubatura – 27,37 m3 Wskazane powyżej ilości oraz parametry dotyczące przedmiotowej rozbiórki mają jedynie charakter orientacyjny. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej w terenie, w celu zapoznania się z miejscem realizacji robót oraz ich wyceny. Rozbiórce podlegają wszystkie składniki budowlane znajdujące się na przedmiotowym obszarze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-5 został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wymaga się udzielenia co najmniej 12 miesięcznej rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia dot. zadania nr 1-5.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 45110000-1, 45111100-9, 45111220-6, 45262660-5

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach: 30
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń 40,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 4 Nazwa: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 4 Wykonywanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Stołeczna 79, działka nr 302 obręb 11 w Białymstoku oraz obudowy śmietnikowej przy ul. Elizy Orzeszkowej 36, działka nr 1134/4 i części działki 1135 obręb 17 w Białymstoku.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku w podziale na 5 zadań. Zakres robót rozbiórkowych i towarzyszących. Budynki/budowle: 1) prace przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) sprzątanie przed rozbiórką w wewnątrz i na zewnątrz budynku wraz z wywozem i ewentualną utylizacją 3) roboty ziemne związane z likwidacją posadowienia budynku, budowli - zasypaniem dołów po rozbiórce wraz z wyrównaniem terenu, 4) rozbiórka: a) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej, b) konstrukcji drewnianej dachu krytego blachą, eternitem, dachówką, papą itp. c) ścian zewnętrznych i wewnętrznych o konstrukcji metalowej, murowanych i żelbetowych, d) demontaż stropów o konstrukcji drewnianej i żelbetowej, e) podłogi drewnianej, betonowej i inne, f) fundamentów i schodów betonowych, żelbetowych 5) roboty transportowe: a) wywóz gruzu, i materiałów porozbiórkowych, b) dowóz piasku do zasypania dołów po rozbiórce fundamentów, c) uprzątnięcie placu rozbiórki wraz ze zgrubnym wyrównaniem terenu. wywóz gruzu i drewna na składowisko odpadów komunalnych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz i przekazanie do utylizacji niebezpiecznych odpadów oraz przekazanie Zamawiającemu w trakcie odbioru robót dowodu zdania eternitu do utylizacji. Utylizacja wyrobów niebezpiecznych – eternitu, może być przeprowadzona wyłącznie przez wyspecjalizowaną firmę. Ogrodzenia - rozbiórka: 1. roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2. demontaż bram, furtek, cokołów i płotów, 3. roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz drewna, 4. uprzątnięcie terenu wokół. 5. Zasypywanie dołów po cokołach. Teren utwardzony: 1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 1) rozbiórka nawierzchni, 1) roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, 1) uprzątnięcie terenu oraz wyrównanie terenu po rozbiórkach Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru każdej zleconej rozbiórki. Wykonawca będzie zobowiązany nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom, drewno opałowe oraz cegła wg wyceny (załącznik nr 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5) na podstawie faktury z ,,obciążeniem odwrotnym” wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów z rozbiórki od momentu przekazania terenu rozbiórki obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty z wyceny. Prace rozbiórkowe należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę: - DAR-I.6741.4.2018 z dnia 13 marca 2018 roku, - DAR-I-6741-3.2018 z dnia 12 lutego 2018 roku, - DAR-I.6741.10.2018 z dnia 26 marca 2018 roku. 1) Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakresu robót rozbiórkowych. ZADANIE nr 4 Ul. Stołeczna 79 w Białymstoku, działka nr 302 obręb 11: Budynek mieszkalny jest budynkiem drewnianym, parterowym z poddaszem, nie podpiwniczony (po pożarze). Wewnątrz budynek podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji drewnianej na pomieszczenia mieszkalne. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną oraz częściowo eternitem. Powierzchnia zabudowy – 154 m2 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty z kamienia i cegły - ściany zewnętrzne drewniane - ściany wewnętrzne drewniane - podłoga drewniana - stolarka drewniane Budynek gospodarczy jest budynek murowanym, dach pokryty papą z ogniomurem. Powierzchnia zabudowy – 28 m2 Ul. Elizy Orzeszkowej 36, działka nr 1134/4 i części działki 1135 obręb 17 – obudowy śmietnikowe Budynek wolnostojący jednokondygnacyjny, ściany płyt ażurowych prefabrykowanych systemowych umocowanych do 4 szt słupków żelbetowych prefabrykowanych. Dach o konstrukcji stalowej kryty blachą. Powierzchnia zabudowy wynosi – 6,00 m2 Kubatura – 12,00 m3 Wskazane powyżej ilości oraz parametry dotyczące przedmiotowej rozbiórki mają jedynie charakter orientacyjny. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej w terenie, w celu zapoznania się z miejscem realizacji robót oraz ich wyceny. Rozbiórce podlegają wszystkie składniki budowlane znajdujące się na przedmiotowym obszarze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-5 został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wymaga się udzielenia co najmniej 12 miesięcznej rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia dot. zadania nr 1-5.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 45110000-1, 45111100-9, 45111220-6, 45262660-5

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach: 30
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń 40,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 5 Nazwa: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku tj.: Zadanie nr 5 Wykonanie robót rozbiórkowych budynku o funkcji inne niemieszkalne oznaczonego w ewidencji budynków numerem 11 położonego przy ul. Mickiewicza w Białymstoku na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów w obrębie 21 jako działka nr 762/48 i 762/76.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku w podziale na 5 zadań. Zakres robót rozbiórkowych i towarzyszących. Budynki/budowle: 1) prace przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2) sprzątanie przed rozbiórką w wewnątrz i na zewnątrz budynku wraz z wywozem i ewentualną utylizacją 3) roboty ziemne związane z likwidacją posadowienia budynku, budowli - zasypaniem dołów po rozbiórce wraz z wyrównaniem terenu, 4) rozbiórka: a) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej, b) konstrukcji drewnianej dachu krytego blachą, eternitem, dachówką, papą itp. c) ścian zewnętrznych i wewnętrznych o konstrukcji metalowej, murowanych i żelbetowych, d) demontaż stropów o konstrukcji drewnianej i żelbetowej, e) podłogi drewnianej, betonowej i inne, f) fundamentów i schodów betonowych, żelbetowych 5) roboty transportowe: a) wywóz gruzu, i materiałów porozbiórkowych, b) dowóz piasku do zasypania dołów po rozbiórce fundamentów, c) uprzątnięcie placu rozbiórki wraz ze zgrubnym wyrównaniem terenu. wywóz gruzu i drewna na składowisko odpadów komunalnych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz i przekazanie do utylizacji niebezpiecznych odpadów oraz przekazanie Zamawiającemu w trakcie odbioru robót dowodu zdania eternitu do utylizacji. Utylizacja wyrobów niebezpiecznych – eternitu, może być przeprowadzona wyłącznie przez wyspecjalizowaną firmę. Ogrodzenia - rozbiórka: 1. roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 2. demontaż bram, furtek, cokołów i płotów, 3. roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, wywóz złomu stalowego na skład złomu, wywóz drewna, 4. uprzątnięcie terenu wokół. 5. Zasypywanie dołów po cokołach. Teren utwardzony: 1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające teren rozbiórki, 1) rozbiórka nawierzchni, 1) roboty transportowe: wywóz na składowisko materiałów porozbiórkowych, 1) uprzątnięcie terenu oraz wyrównanie terenu po rozbiórkach Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru każdej zleconej rozbiórki. Wykonawca będzie zobowiązany nabyć od Zamawiającego materiały z odzysku stanowiące złom, drewno opałowe oraz cegła wg wyceny (załącznik nr 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5) na podstawie faktury z ,,obciążeniem odwrotnym” wystawionej przez Zamawiającego. Ryzyko utraty lub zniszczenia materiałów z rozbiórki od momentu przekazania terenu rozbiórki obciąża Wykonawcę. Wystąpienie zdarzenia o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie zwalnia Wykonawcy z zapłaty pełnej kwoty z wyceny. Prace rozbiórkowe należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę: - DAR-I.6741.4.2018 z dnia 13 marca 2018 roku, - DAR-I-6741-3.2018 z dnia 12 lutego 2018 roku, - DAR-I.6741.10.2018 z dnia 26 marca 2018 roku. 1) Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakresu robót rozbiórkowych. ZADANIE nr 5 Ul. Mickiewicza, działka nr 762/48 i 762/76 obręb 21 Budynek niemieszkalny jest budynkiem murowanym parterowym, nie podpiwniczonym (zdewastowanym). Wewnątrz budynek podzielony jest ścianami działowymi o konstrukcji murowanej. Dach o konstrukcji żelbetowej (płyty korytkowe), jednospadowy, kryty papą. Budynek jest w znacznym stopniu zdewastowany. - pow. zabudowy – 601,00 m2 - kubatura – 1 288,35 m3 Opis konstrukcyjno – budowlany: - fundamenty z betonu i cegły - ściany zewnętrzne murowane - ściany wewnętrzne murowane - strop żelbetowy z płyt korytkowych - podłoga betonowa Wskazane powyżej ilości oraz parametry dotyczące przedmiotowej rozbiórki mają jedynie charakter orientacyjny. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej w terenie, w celu zapoznania się z miejscem realizacji robót oraz ich wyceny. Rozbiórce podlegają wszystkie składniki budowlane znajdujące się na przedmiotowym obszarze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-5 został podany w załączniku nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Wymaga się udzielenia co najmniej 12 miesięcznej rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia dot. zadania nr 1-5.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 45110000-1, 45111100-9, 45111220-6, 45262660-5

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach:
okres w dniach: 10
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
Kryterium Znaczenie
Cena 60,00
Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń 40,00

6) INFORMACJE DODATKOWE:






NAJNOWSZE ZLECENIE
Zlecę wykonanie elewacji - Białystok
  • Lokalizacja zleceniapodlaskie
  • Data dodania22-11-2024
  • Zleceniodawcaosoba fizyczna
Witam. Poszukuje ekip, firm podwykonawczych do elewacji. Inwestycje to budynki mieszkalne. Termin rozpoczęcia prac do uzgodnienia. Lokalizacja: Białystok i okolice. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam.
NAJNOWSZE ZLECENIA
NAJNOWSZE USŁUGI